Kolektif bir zihin üzerine teorileri ve her birimizin (enerjilerimizin) nasıl o tek zihnin parçası olduğumuzu okudum. Öyleyse, ortak varoluşumuzun emirleri, iyi ya da kötü, kendi geleceğine oy veren bilinçaltı bir jüriyiz.

Hepimiz bu yılın ilerleyen günlerinde daha fazla sorundan korkuyoruz, ancak bunu gerçekleştirenler (genel kitle halkı) biz miyiz? Ya TPTB bu tek zihni biliyorsa ve bunu, medyayı gizlice damlatmak için medyayı kullanmak gibi, bizi olaydan 11 Eylül öncesinin sembolik imgelerini beslemek için kullanmak gibi, kollektifi kendi ihtiyaçları için kullanıyorsa – görüyoruz ve bunu yapıyoruz.

Her neyse, genel mesajım olumlu kalmak. Bundan bir iyilik gelebilir.

Author

82 Comments

1. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler 27-09-2020 15:07:14

2. Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

3. selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:06:46

5. Aydın merkezden ben ali. Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:18:28

6. Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, saolun 04-10-2020 06:12:42

7. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 08-10-2020 10:04:03

8. Denizli merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 02:31:34

9. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Slm siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 401

10. Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 491

12. Hakkari dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Selamlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 5

13. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun

14. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 214

15. Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-11-2020 17:21:05

17. Kilis dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 344

18. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 175

19. Manisa dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, teşekkürler , ali – 223

20. Balıkesir merkezden ben Aylin. Mrb siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 23-11-2020 21:40:42

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 123

22. Yozgat merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 07:23:45

23. Bilecik dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Mrb paylaşım yeminle iyi, saolun , – 416

24. Adıyaman dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 79

25. Şanlıurfa dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Merhaba herkese paylaşım inan ki çok güzel, saolun , ahmet – 371

26. Tokat merkezden ben emin. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:43:31

27. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

28. Hatay dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Selam bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , Aylin – 32

29. Kastamonu dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Selam paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 496

30. Niğde dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ziya – 60

31. Selam herkese sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 410

33. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, teşekkürler

34. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Adıyaman dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Merhaba sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 470

36. Tunceli dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 54

37. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 376

38. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 141

39. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, face de paylaştım

40. Bartın merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-02-2021 00:12:34

41. Muğla merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 08-02-2021 01:20:27

42. Gümüşhane dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 146

43. Ankara dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Selam paylaşım inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 378

44. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 216

45. Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

46. Slm paylaşımın ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

47. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, saolun

48. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Selam siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 186

49. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 26

50. Antalya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-03-2021 07:47:55

51. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 32

52. Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inan ki güzel, tebrikler 12-03-2021 09:28:33

53. Bursa merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 16-03-2021 11:14:43

54. Kırklareli merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 25-03-2021 04:20:50

55. Trabzon merkezden ben . selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, tebrikler 30-03-2021 19:37:50

56. Edirne merkezden ben gaye. Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, saolun 31-03-2021 21:47:06

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 416

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 66

59. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 402

60. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

61. Kocaeli merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 12:09:40

62. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 179

63. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 450

64. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, sağolun

65. Kırıkkale dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Merhaba sayfa valla mükemmel, sağolun , Hasan – 98

66. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 353

67. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 07:41:34

68. Kırşehir dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 419

69. Yalova dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Merhaba web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , – 153

70. Bartın merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım 06-05-2021 03:16:28

71. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 13

72. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 74

73. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 23

74. Balıkesir dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 361

75. Mrb sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

76. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

77. Erzurum dan kimler var. Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 331

78. Yalova merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 18-06-2021 00:46:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link