Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz.

Kolektif bir zihin üzerine teorileri ve her birimizin (enerjilerimizin) nasıl o tek zihnin parçası olduğumuzu okudum. Öyleyse, ortak varoluşumuzun emirleri, iyi ya da kötü, kendi geleceğine oy veren bilinçaltı bir jüriyiz.

Hepimiz bu yılın ilerleyen günlerinde daha fazla sorundan korkuyoruz, ancak bunu gerçekleştirenler (genel kitle halkı) biz miyiz? Ya TPTB bu tek zihni biliyorsa ve bunu, medyayı gizlice damlatmak için medyayı kullanmak gibi, bizi olaydan 11 Eylül öncesinin sembolik imgelerini beslemek için kullanmak gibi, kollektifi kendi ihtiyaçları için kullanıyorsa – görüyoruz ve bunu yapıyoruz.

Her neyse, genel mesajım olumlu kalmak. Bundan bir iyilik gelebilir.

“Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz.” üzerine 11 yorum

1. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:06:46

2. Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, saolun 04-10-2020 06:12:42

3. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 08-10-2020 10:04:03

4. Denizli merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 02:31:34

5. Bu konu : ” Kolektif olarak ve bilinçaltında paylaşılan bir holografik varoluş yaratıyorsak, o zaman birlikte onu değiştirebiliriz. ” çok güzel. Slm siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 401

Yorum yapın