Kategoriler
Genel

Köleleri sevin !!!

Kefaret saatiniz için elinizin altında!

Petrol milyarderleri ve duman tüccarları bu dünyanın ekolojisini devirmeyi bitirdikten ve açlık, mahsul başarısızlığından araziyi kapladığında, kalan kölelere (inanılmaz derecede zengin olmayan hepinize – yani hepinize) sentetik rasyonlara izin verilecektir. goo … ama sadece ustaların kaprislerini yerine getirdikten sonra. Eski bir cümleyi yenilemek için – "işçi yok, eatee yok".

Zenginler, köylü sınıfına (hayattaki istasyonunuz hakkında ne düşündüğünüze rağmen zengin olmayan) gezegeni kazdılar, böylece yaklaşık 20.000 yıl boyunca köylülere geri satabildiler. Sen ve benim gezegenim. "Onlar" bir şekilde sahipler. Ve sayısız sebepten ötürü onlara izin verdik.

Geri kalanımızla kemikler üzerinde savaşmak için ayrılırken yeni bir çözülmüş bakire toprağa ve suya geçmeden, mümkün olduğunca fazla servet aldıklarını öğrenin. bize fırlattılar. Bu savaş bittiğinde ve varlıklılar yıkanmamış kitlelerden (THEIR Earth'ün meyvelerinin tadını çıkararak) güvenli bir şekilde konumlandırıldığında, iş kotaları dolduğu sürece kalanların önemsizliğine izin verilecektir.

Günün üzerimizde, ah, kıyamet dünyasının asil arayanları. Rollerinizi köle olarak kabul etmek için iki nesil koşulduktan sonra veya köle ustaları olacağınıza dair "alfa erkek" saçmalıklarına inanmaya yönlendirildiğiniz için, yakında ilk elden ne anlama geldiğini anlayacaksınız. "Ne istediğine dikkat et".

Son yemeklerinizin tadını "özgür adamlar" olarak çıkarın ve gezegenin geniş çaplı tarım çöküşünden hemen sonra kalan proteinler, yeterince yakında üretilen proteinleri doldurmuş olacağınız için gerçek hayvan, tahıl ve sebze ile yapmanızı öneririm; eğer tekrar doldurursan.

“Köleleri sevin !!!” için 23 yanıt

Gaziantep merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-02-2020 08:59:22

Mardin merkezden ben mehmet. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-02-2020 12:21:26

Yalova merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 12-02-2020 02:05:04

Eskişehir merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 13-02-2020 06:30:54

Muş merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 09-03-2020 00:38:10

Çankırı merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-03-2020 16:09:23

Konya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım 02-04-2020 18:30:17

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, teşekkürler 03-04-2020 22:17:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir