Köleliğinizi sevin – Maskeler işe yaramaz.

Restoranlarda insanların maske taktığını görmek en tuhaf lanet şey

İnsanların kelimenin tam anlamıyla düşünmediği gibi; sadece yapıyorlar

Peki ya gerçek bir virüs olduğunu düşünüyorsan, göremediğin erkekler tarafından hazırlanan kahrolası yemekleri yemeyin.

McDonald’s’ta maske takan insanlar, arterlerini tıkamak için beklerken

Bu noktada maske takanlar aptaldır, nokta

“Köleliğinizi sevin – Maskeler işe yaramaz.” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Köleliğinizi sevin – Maskeler işe yaramaz. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 348

2. Elazığ dan kimler var. Köleliğinizi sevin – Maskeler işe yaramaz. . Merhaba sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , emin – 154

3. Kilis dan kimler var. Köleliğinizi sevin – Maskeler işe yaramaz. . Merhaba web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 74

4. Adana dan kimler var. Köleliğinizi sevin – Maskeler işe yaramaz. . Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, saolun , emin – 475

5. Batman dan kimler var. Köleliğinizi sevin – Maskeler işe yaramaz. . Selam web siteniz harbiden hayran edici, tebrikler , ali – 271

6. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 23-02-2021 00:17:55

7. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 23-02-2021 05:31:41

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link