Komedyen Louis CK, pedofili hakkında konuşurken gelişigüzel gizli sinyaller veriyor

6: 35’te bu videoyu izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=yzh7RtIJKZk

Komedyen Louis CK’nin bir pedofilden bahsederken SNL’de bir gözünü kapatma şansı nedir? Buradaki mesajlaşma ne kadar ince !! Bu prova edilir ve sahnelenir!

Ve ağzındaki çikolata ile ilgili mesele ne kadar cinseldi … İSA! Bu BLATANT !!!

ETA

6: 42’de sol eli aşağıdayken sağ işaret parmağını kaldırır ve böylece bir Baphomet pozu verir (yukarıdaki gibi, aşağıda olduğu gibi). Bu da başka bir gizli gizli sinyal olmalı. Zararsız görünmesi çok ince, hızlı ve sıradan, ama öyle olduğunu sanmıyorum; aşamalı ve amaca yönelik görünüyor. Bu monologları prova ediyorlar; bu nedenle bu sinyal verme kasıtlıdır.

“Komedyen Louis CK, pedofili hakkında konuşurken gelişigüzel gizli sinyaller veriyor” üzerine 17 yorum

1. Burdur merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-08-2020 02:13:02

2. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:21:27

3. Isparta dan kimler var. Komedyen Louis CK, pedofili hakkında konuşurken gelişigüzel gizli sinyaller veriyor . selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 75

4. Bilecik dan kimler var. Komedyen Louis CK, pedofili hakkında konuşurken gelişigüzel gizli sinyaller veriyor . Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , doruk – 403

Yorum yapın