Komplo 21.

Tamam öyleyse hadi yoldan çekelim

Hepimiz Çin’i kötü biliyoruz

Bilmediğimiz şey neden bu kadar bölünmüş durumdayız, tamam mı?

Mockingbird Operasyonu

Ama şimdi sosyal medya sayesinde gaz yakabilir, gereksiz sorunlar yaratabilirler vb.

Medyanın bize ISIS’in işe almak için PlayStation sohbeti kullandığını nasıl anlattığını biliyor musunuz?

Ya IŞİD’in kendisinin ya da diğer yabancı hükümetlerin interneti ABD Nüfusu’nu kısmak ve daha fazla bölünmesine neden olmak için kötüye kullanmama şansı% 0.

Kamuoyu hayatta kalmanın aksine şekilleniyor. Uyuşturucuya ve telefona bağımlıyız. Artık iletişim kuramıyoruz, yemeğimiz bizi öldürüyor, paramızı kontrol eden bir “federal rezerv” var. Bir savaşın başlamasını istiyorlar. Sadece kar edecekler. Ailelerinden hiçbiri orduya katılmıyor.

Yolun dışına çıktım, ama çoğumuz telefonlarımız aracılığıyla zihin kontrolünde bulunuyoruz. Onsuz yaşayamam, bilgiye ihtiyaç, korkunç. Kelimenin tam anlamıyla hastalıklı

Vazgeçmek ister miyim? Pek değil, ama bağımlıyım ve yapmalıyım.

… PrettyBarbiePerson tarafından gönderildi
[comments]

“Komplo 21.” üzerine 16 yorum

1. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, sağolun 19-01-2021 00:55:24

2. Antalya merkezden ben ali. Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, face de paylaştım 19-01-2021 01:00:10

3. Bu konu : ” Komplo 21. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 212

4. Bu konu : ” Komplo 21. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 278

5. Bu konu : ” Komplo 21. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 385

6. Ardahan dan kimler var. Komplo 21. . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ali – 463

7. Rize dan kimler var. Komplo 21. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, tebrikler , ziya – 203

8. Bu konu : ” Komplo 21. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Emine – 254

9. Rize dan kimler var. Komplo 21. . Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 92

10. Mersin dan kimler var. Komplo 21. . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, tebrikler , memo – 394

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link