Komplolar hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorum. Lütfen hangileri hakkında bilgi edinebileceğinizi ve daha fazla bilgi edinebileceğiniz kaynakları (özellikle videolar ve belgeseller) tavsiye eder misiniz? Ayrıca oradaki iyi videoları bilen herkesin bir Gaia hesabına sahibim!

Şunu zaten biliyorum: Prenses Diana Devasa Ay’a iniş 9/11 Mk ultra (aslında kanıtlanmış bir gerçek olduğunu biliyorum)

Author

18 Comments

1. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

2. Kocaeli dan kimler var. Komplo bilmeli . Merhabalar bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 487

3. Kırklareli dan kimler var. Komplo bilmeli . Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler , mehmet – 23

4. Bu konu : ” Komplo bilmeli ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki iyi, face de paylaştım , mehmet – 248

5. Bu konu : ” Komplo bilmeli ” çok güzel. Mrb sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 237

6. Bu konu : ” Komplo bilmeli ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , banu – 49

7. Bilecik dan kimler var. Komplo bilmeli . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 397

8. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 05-05-2021 08:40:08

9. Gürbüz Reply

Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Konya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım 19-05-2021 03:41:10

11. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Komplo bilmeli ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 1

13. Çankırı dan kimler var. Komplo bilmeli . Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 266

14. Aydın dan kimler var. Komplo bilmeli . Mrb sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 440

15. Kars merkezden ben Aylin. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-07-2021 11:21:04

16. Bu konu : ” Komplo bilmeli ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 17

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo bilmeli ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 388

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link