vaxxed ve antivax arasında

maga ve biden bros arasında

trans ve cis-homo arasında

devletçiler ve özgürlükçüler arasında

bunu, yozlaşmış, kendi kendine hizmet eden gündemlerini harekete geçirecek sahte bir kama yaratmak için yaparlar.

Koridorun hangi tarafında oturduğunu düşündüğün önemli değil. oyunu oynamıyorsun, bu sefer kimin atış yapacağına dair grotesk oyununda sadece piyonlarsın.

Uyanman için çığlık atabilirim ama sen bana deli diyebilirsin.

Seslerin yarısından fazlasının şilin ödendiğinden şüpheleniyorum. şilin yarısı bir tarafta, diğer yarısı diğer tarafta. Bizi burada tutmak istiyorlar, aynanın bir tarafında ve HANGİSİ önemli değil.

aynadaki görüntümüzle savaştığımız sürece, onlarla savaşmayacağız.

Fransızlar anlar.

16 Comments

1. Bu konu : ” komplo bölünme yaratmaktır ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım , – 125

2. Nevşehir dan kimler var. komplo bölünme yaratmaktır . Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun , memo – 78

3. Konya dan kimler var. komplo bölünme yaratmaktır . Merhaba web sitesi valla hayran edici, teşekkürler , ali – 329

4. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-08-2021 03:08:26

5. Bu konu : ” komplo bölünme yaratmaktır ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 375

6. Bu konu : ” komplo bölünme yaratmaktır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 90

7. Manisa merkezden ben emin. Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-08-2021 19:16:31

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” komplo bölünme yaratmaktır ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 283

9. Muğla merkezden ben ali. Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, sağolun 26-08-2021 20:37:55

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

11. Trabzon merkezden ben ali. Selam siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 02-09-2021 15:20:24

12. Bu konu : ” komplo bölünme yaratmaktır ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 94

13. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-09-2021 21:40:50

14. Bu konu : ” komplo bölünme yaratmaktır ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , mehmet – 352

15. Bu konu : ” komplo bölünme yaratmaktır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 232

Write A Comment