Kategoriler
Genel

komplo bulmacasını bir araya getirdim. (bu komplo gerçek değil!) istediğini eklemek veya itibarsız bırakmaktan çekinmeyin, ama beni duyun.

Ben gerçekten bazı güçlü duygular değişim geçiriyor olmuştur. kaçınılmaz ve yadsınamaz bir değişim. nasıl, ne zaman, ne, neden? sürekli olarak bu altta sorduğumuz sorular. bu yüzden dün gece kafamda bazı şeyler dizildi ve paylaşılması gerektiğini hissediyorum.

tabii ki hepimiz 2012'nin teorilerini hatırlıyoruz. Maya takvimi bitiyor, dünyamız bitiyor. Maya takvimi sona erdikten sonra yedi güneşle ilgili bir şeyle karşılaştığımı hatırlıyorum. Sizin için referansta bulunulacak ipucunu aradım, çocuklar ve bulamadım ama parantezde, 2012 dünyanın sonunun başlangıcıydı, dünyanın yedi güneşe (yedi yıl) sahip olması gerekiyordu (güneşin etrafındaki küreler) değişim gerçekleşmeden önce. çevrimiçi olarak baksam bile bu bilgileri bulana kadar yedi güneşe gelmiyordu, bunu kanıt olarak değil, bu yedi yıl kavramını daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için bağlantı veriyorum.

Maya takvimi 2019

• fikrimi buna eklemek istiyorum ve dünyanın sonunun hepimizin ölmekte olduğuna inanmadığımı söylemek istiyorum. ama bugün dünyamız ölüyor ve yeni bir yaşam biçimine yeniden doğuyor. yeni bir çağ doğmaya hazırdır ve eski çağ ölmeli.

• teknolojimizin dünyadaki zirvesindeyiz, var olan diğer yaşam olanaklarını daha fazla kabul ediyoruz ve genç / genç yetişkinlerimizin çoğunluğunun belki de eski nesil bir bireyden daha fazla başka yaşamları kabul edeceğine inanıyorum. korkar mıydık kesinlikle. ama uzaylı yaşamın olamayacağından daha fazla bir olasılık olarak var olduğunu kabul ediyoruz.

• Aynı zamanda dünya çapında yolsuzluk zirvesindeyiz. dünya liderleri tecavüz ediyor ve çocukları öldürüyor. zorba liderler, kontrol ve güç için kendi başlarına savaş yürütüyorlar, masumiyet gözümüzün önünde saptı ve kaynaştırıldı.

• Varlığımızın farkında olan yabancı bir yaşam varsa, kendimiz olarak bir dünya olarak belli bir zekâya ulaşana kadar varlıklarını kabul edemediğimizi bilecek kadar akıllı olacaklarına inanıyorum. Kitlesel bir tür olarak başka bir yaşam biçimini kabul etmek için bir zamanımız olsaydı, şimdi olacağına inanıyorum.

• PUZZLE PARÇASI BİTİRDİ –

varsa, konuşma ve büyüme için bu teori ve düşünce olduğunu yineleyen, bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. lütfen kabul et veya katılmıyorum, düşüncelerini ekle. hepimiz bu işte beraberiz.

___ getirmek istediğim bir sonraki nokta, koz zaman yolculuğu teorisi. bu kısa bir süre önce viral oldu ve eğer bu altta aktifseniz muhtemelen bunun farkındasınızdır. Yenilemeye veya gerçek teoriye ihtiyaç duyanlar için, işte bir bağlantı. koz zaman yolcusu teorisi

Bu teoriyi gerçekten bir nedenden ötürü ortaya koyuyorum, – “baron kozlarının muhteşem yeraltı yolculuğunu takip eden ikinci kitabı” “son başkan” dır. BU KİTABI OKUYAMIYORUM, ancak bu teoride, bu adamın kazanmayı beklenmedik olduğunu, 5. ave'de yaşadığını, zengin bir adam olduğunu iddia ediyor. Eğer bu CONSPIRACY (bir komplo olduğunu hatırlar) doğruysa, o zaman yedi takvimin Maya takvimi ile sona ermesi için mükemmel bir sıraya giriyor. Bu onu son başkan yapar. tesadüf değil mi? görüşünüzü ekleyin. Bunu ispatla. doğrula. yardımını çok isterim.

bunu sarmak için – bunu okurken kafanızda bir araya geleceğini umuyorum, bunu bir gerçek olarak iddia etmiyorum, bu bir komplo.

Zeitgeist'i görmediyseniz, varlığımızın büyük resmine dokunan harika bir film. İlk filmin ilk bölümü, zaten kötü bir rep olduğunu bildiğim astrolojiye değiniyor, ancak merak uyandırıcı çünkü dönemlere değiniyorlar. astroloji dönemleri astroloji aylarının döngüsünde değildir. Toroslar döneminde (eski ahit / altın baldır) uygarlık zirveye ulaştık ve değişim yapıldı. balık çağına girdik. balık – balık – isa, erkeklerin balıkçı. balıklarla birlikte sayısız paralellik ve mucizeler kullanılıyor. Bunu daha fazla keşfetmek istiyorsanız filmi izleyin, bir açıklama yapmak çok daha iyi.

• Bununla demek istediğim, dönemlerin değişmesi dünyanın sonu gibi görünüyor. değişiklik üstel olur. Dünyamızın milyonlarca yıllık olduğuna inanıyorsanız, hepimiz birlikte giderken dünyanın toz haline gelmediğine inanabilirsiniz. artık dünyanın yolu olacak, artık değil. yeni bir dünya ve yeni bir yaşam tarzı.

okuduğunuz için teşekkür ederim, bunu genişleteceğinizi umuyorum / belki de bildiğiniz olasılıklara zihninizi açabilirsiniz.

“komplo bulmacasını bir araya getirdim. (bu komplo gerçek değil!) istediğini eklemek veya itibarsız bırakmaktan çekinmeyin, ama beni duyun.” için 83 yanıt

Manisa merkezden ben gaye. Selam sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-12-2019 19:34:34

Adıyaman merkezden ben banu. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 19-12-2019 04:09:25

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 02-01-2020 04:52:47

Adıyaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 02-01-2020 05:44:32

Çanakkale merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 07-01-2020 07:28:56

Erzurum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 13-01-2020 08:49:52

Aksaray merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler 19-01-2020 09:00:32

Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-01-2020 21:49:57

Bingöl merkezden ben Emine. Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 20-01-2020 05:37:35

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-01-2020 05:37:37

Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 20-01-2020 05:37:39

Yozgat merkezden ben Aylin. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-01-2020 05:37:42

Manisa merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-01-2020 05:37:44

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun 20-01-2020 05:37:57

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-01-2020 05:38:05

Çorum merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım 21-01-2020 04:51:43

Yalova merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2020 04:51:54

Aydın merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2020 04:52:03

Şırnak merkezden ben Emine. Selam siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 21-01-2020 04:52:07

Nevşehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 21-01-2020 04:52:10

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2020 14:12:37

Ankara merkezden ben doruk. Selam web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-02-2020 03:59:50

Düzce merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 09-02-2020 04:00:04

Gümüşhane merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-02-2020 19:23:19

Zonguldak merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-02-2020 20:36:43

Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-02-2020 19:48:40

Şanlıurfa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-02-2020 16:10:18

Gümüşhane merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-02-2020 15:25:58

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım 01-03-2020 07:13:34

Şanlıurfa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 05-03-2020 18:50:44

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2020 14:58:10

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz cidden çok iyi, sağolun 20-03-2020 03:18:50

Tokat merkezden ben ali. Selam web siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-03-2020 08:48:41

Kırklareli merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2020 19:47:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir