Erkek arkadaşım ve ben bunun doğru olduğuna ikimiz de ikna olduk. En az bir kez öldüğümüze inanıyoruz, ama asla gerçekten ölmediğinize inanıyoruz, en azından uzun süre değil, Öldüğünüzde sadece ölmediğiniz başka bir gerçekliğe geçersiniz.

Birkaç ölüme yakın ya da belki gerçek ölüm deneyimlerim oldu, biri Ağustos sonunda öldüğüme eminim. Bunun nedeni korkunun ötesinde bir noktaya geldim. Diğer zamanlarda çok korkmuştum. Bu sefer korku azaldı ve huzurdan başka bir şey hissetmedim. Ben de hiçbir şey düşünmedim. Ben sadece öyleydim. Beyaz ışıktan başka bir şey görmedim. Bunun ne kadar süredir olduğunu idk. Sonra geri döndüm ve iyiydim. Kafası karışık ama tamam. Erkek arkadaşıma ölü olup olmadığımı sormaya devam ettim.

Bu teoriye sahip başka biri var mı? Onu destekleyecek bilim var mı?

Author

27 Comments

1. Rize merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım 29-12-2020 14:40:52

2. Balıkesir dan kimler var. Komplo: Çoğumuz öldü . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 319

3. Ankara dan kimler var. Komplo: Çoğumuz öldü . Selam paylaşımınız vallaha iyi, sağolun , ahmet – 225

4. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, saolun 30-12-2020 13:54:40

5. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun 10-01-2021 07:31:21

7. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Komplo: Çoğumuz öldü . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 418

9. Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

10. Çorum merkezden ben banu. Slm web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 17-01-2021 20:08:11

11. Bu konu : ” Komplo: Çoğumuz öldü ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 148

12. Sakarya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-01-2021 07:40:12

13. Bu konu : ” Komplo: Çoğumuz öldü ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 466

14. Bu konu : ” Komplo: Çoğumuz öldü ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 224

15. Bilecik merkezden ben . Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-02-2021 04:55:52

16. Çorum dan kimler var. Komplo: Çoğumuz öldü . selam arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 469

17. İzmir merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 09-02-2021 21:43:40

18. Kayseri merkezden ben banu. Selamlar sayfan inanki çok güzel, şukuladım 12-02-2021 21:35:00

19. Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Komplo: Çoğumuz öldü ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 369

21. Antalya dan kimler var. Komplo: Çoğumuz öldü . Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 90

22. Bu konu : ” Komplo: Çoğumuz öldü ” çok güzel. Merhaba siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 231

23. Kırşehir dan kimler var. Komplo: Çoğumuz öldü . Mrb paylaşım ciddiyim iyi, teşekkürler , Hasan – 199

24. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-03-2021 01:13:40

25. Bu konu : ” Komplo: Çoğumuz öldü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, şukuladım , gaye – 496

26. Sakarya dan kimler var. Komplo: Çoğumuz öldü . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 313

27. Bu konu : ” Komplo: Çoğumuz öldü ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 422

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link