TikTok çöp ve bu “çok kötü, aslında iyi” bir durum değil, sadece çoooooook kötü ve komik değil!! Yaptıkları şeylerden bazıları 10-15 saniyelik yeteneksiz dans, tw*rking ve hatta Ted Bundy TikTok.

WTF sosyal medyaya mı oldu? Oh bekle, her zaman ortalama olarak vasat olmuştur, ancak TikTok sosyal medyayı çökertti. Twitter’ın yeterince kötü olduğunu düşünüyorsun. Ahlakınızı bir kenara koyabileceğiniz ve herhangi bir şey olabileceğiniz TikTok’a hoş geldiniz, basitleştirilecek sıcak bir kanka, tartışmalı bir şakacı veya saygısız bir nüfuz avcısı.

Toksisiteye tanık oldum, ama bu başka bir seviye. Cidden, Wizard101 ve Pirate101’den keyif aldığım hayatımın eski günlerini özlüyorum ve henüz yetişkin değilim. İçinde iyi şeyler olsa da, bu yeni dünya korkunç bir etkiye dayalı ve TikTok bunu kanıtlıyor.

Yanlış ellerde nüfuz çok tehlikelidir, güven bana. Sosyal medyanın etkisini olumsuzdan olumluya değiştirmek için çok geç olmadığına inanıyorum, böylece çocuklarımız elektroniklerini kullanırken daha iyi bir etkiye sahip olacaklar. Olumlu bir mesajın bayat olması umurumda değil, olumlu bir mesaj iyi bir güçtür. Bu alıntıyı hatırla:

“Güçlü çocuklar inşa etmek, kırılmış adamları onarmaktan daha kolaydır.”

Frederick Douglass

Author

22 Comments

1. Gümüşhane merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa harbiden çok güzel, saolun 18-08-2021 11:49:30

2. Konya merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım 18-08-2021 11:49:57

3. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

4. Bu konu : ” (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 355

5. Aydın dan kimler var. (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , doruk – 499

6. Bayburt dan kimler var. (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! . Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 278

7. Düzce dan kimler var. (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 346

8. Iğdır dan kimler var. (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 57

9. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, sağolun

10. Bu konu : ” (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 405

11. Bitlis merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 21-08-2021 20:48:57

12. selam arkadaşlar sayfa inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Kastamonu dan kimler var. (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! . Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 119

14. Bu konu : ” (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 279

15. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler

16. Bu konu : ” (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 300

17. Bu konu : ” (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 51

18. İzmir dan kimler var. (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! . Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 421

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 57

20. Şanlıurfa dan kimler var. (Komplo değil ama önemli) RANT!!! TikTok çok çöp!!!!!!!! . Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , – 355

Write A Comment