Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı

Wall Street’in daha iyi bir bölümünün Biden’ın Trump yerine seçilmesini tercih ettiğini biliyoruz. [1]

Şimdi, Michael CembalestJP Morgan Chase’in büyük köpeği, müşterilerini Trump’ın yeniden seçilmeyi başarması için küçük bir şans olduğu konusunda uyardı.

Armageddonists – JPMorgan Chase’in Yeni Değerleme Raporu [PDF]

Michael Cembalest, dünya çapında yönetim altında 2,2 trilyon dolarlık müşteri varlığıyla (Q3 2019 itibariyle) JP Morgan Varlık Yönetimi Pazar ve Yatırım Stratejisi başkanıdır.

Ve daha önce bugün o ve yönetim ekibi, temelde Trump’ın yeniden seçilmesi için pek çok “çok alışılmışın dışında” şey olması gerektiğini söyleyen bir rapor yayınladı, ancak bu artık bir olasılık. (Öyleyse dikkat edin).

Hm.

Demek istediğim, onun ve New York City’deki o lüks ofisteki diğerlerinin neden Joseph Biden’ın bu ABD başkanlık seçimlerini kazanmasını istediklerini anlayabiliyorum. [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]. Gerçekten seviyorum, ama … Ama raporunuzun başlığı biraz fazla dramatik değil mi Bay Cembalest?

Devam edin çocuklar.

————–

☞ Şangay kliği ve Tanınmış Küreselcilerin Nasıl Bir Araya Geldiklerinin Hikayesi

☞ Çin Ekonomisinin Son İklimini Gösteren Vakalar

————–

gönderen … vanillabluesea
[comments]

“Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı” üzerine 43 yorum

1. Yozgat merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-11-2020 21:14:55

2. Diyarbakır dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , doruk – 224

3. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun , mehmet – 182

4. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun , Aylin – 211

5. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 20-11-2020 01:16:22

6. Bursa merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-11-2020 01:21:26

7. Tunceli dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 328

8. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 417

9. Mardin dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, sağolun , emin – 389

10. Erzurum dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 24

11. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Selam siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 430

12. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 433

13. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 07:03:27

14. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun , Emine – 451

15. Artvin dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . Merhaba herkese sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım , – 397

16. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 313

17. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım , banu – 256

18. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle iyi, tebrikler , banu – 38

19. Sivas dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 154

20. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 342

21. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Hasan – 274

22. Ağrı dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . Selam siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 384

23. Gümüşhane dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, saolun , – 318

24. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , emin – 298

25. Samsun dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 468

26. İzmir dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . Merhabalar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 99

27. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 20

28. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 291

29. Kastamonu dan kimler var. Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı . Selam herkese sayfan cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 92

30. Bu konu : ” Komplo Değil Ama Sadece Komik: Bugün JP Morgan Müşterilerini Trump’ın Yeniden Seçilmeyi Başarabileceği Şansı Hakkında Uyardı ” çok güzel. Selam herkese siten valla çok iyi, teşekkürler , Aylin – 32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link