Açıkça kabataslak bir aşı yaptırmadığım için kahrolası bir “antivaxxer” olarak anılmaktan bıktım.

Endişelenmemiz gereken tek şeyin terörizm ve kötü başkanlar olduğu pandemi öncesi özledim. Bu şeyler hala bir gündemin parçası olsa bile, bu boktan daha iyiydi.

Gittiğim her lanet yerde kahrolası bir maske takmamayı özlüyorum

hayatı yaşamayı özledim.

Sadece her şeyin eskisi gibi olmasını istiyorum. Ama hayır, Çin lanet olası bir virüsü serbest bırakmak zorunda kaldı (hepimiz onlar olduğunu biliyoruz, çünkü bunun 11 milyon nüfuslu bir şehirde bir yarasaya kadar izlendiğini nereden biliyorlar, ahem, Wuhan?).

Ama hayır, bu yakında bir daha asla olmayacak. İşte buradayız, bu çorak arazide sıkışıp kaldık. Toplumun gölgesinde yaşamak ve uzun süreli testlerden geçmemiş tek bir aşı bile yapmadığımız için bölünüyoruz.

Dünyamız berbat.

58 Comments

1. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla iyi, facebookta paylaştım , Emine – 211

2. Selam web siten süper ötesi iyi, face de paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 484

4. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım , – 296

5. Yalova merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 19-07-2021 12:26:20

6. Çorum merkezden ben ziya. Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-07-2021 12:27:04

7. Şırnak dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Selam paylaşım harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 102

8. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 366

9. Selam herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

10. Rize dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 458

11. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

12. selamun aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 247

14. Mardin merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, tebrikler 19-07-2021 12:36:43

15. Kırklareli dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Slm web siten harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 149

16. Yalova dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Merhabalar sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 203

17. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 121

18. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

19. Düzce dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım , ali – 40

20. selamun aleyküm paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 148

22. Osmaniye dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Slm siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 97

23. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , – 431

24. Elazığ dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Selam herkese paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 368

25. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Hasan – 68

26. Erzincan merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-07-2021 00:31:36

27. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-07-2021 02:03:04

28. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 195

29. Sinop dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, teşekkürler , ahmet – 263

30. Şanlıurfa dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 222

31. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Manisa dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Selamlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 99

33. Malatya merkezden ben banu. Selam herkese siten inanılmaz çok iyi, sağolun 24-07-2021 23:13:03

34. Osmaniye merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 25-07-2021 03:17:05

35. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler

36. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 27-07-2021 15:05:20

37. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, tebrikler 28-07-2021 01:14:50

38. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2021 02:14:48

39. Ankara dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Merhaba herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 278

40. Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

41. Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

42. Bayburt merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-08-2021 17:45:27

43. Kahramanmaraş dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 354

44. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 100

45. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 17

46. Kars dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Selam paylaşımın inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 391

47. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 391

48. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun , emin – 61

49. Kars merkezden ben . Selam sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:38:06

50. İstanbul dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Merhaba bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 324

51. Manisa merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-09-2021 17:21:36

52. Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

53. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

54. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 202

55. Bu konu : ” Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki iyi, teraziye tıkladım , ali – 332

56. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

57. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Iğdır dan kimler var. Komplo değil, rant. Keşke her şey tekrar normal olabilse. . Selam web siten vallaha mükemmel, teşekkürler , gaye – 239

Write A Comment