Kovid tiranlığı, iklim değişikliğiyle ne yapacaklarının sadece bir habercisidir.

ABD’de covid, partizan bir konu haline geldi. Liberaller haklarını mutlak güce sahip bir hükümete vermek için daha şartlı olduklarından, daha büyük bir olaya yol açan mini savaşları kazanabilirler.

Bazı tahminler: Biden’ın gelecek dönem başkanı olduğu doğrulandı, Trump iktidardan vazgeçiyor. Gürcistan’da ikinci turu Demokratlar kazandı. Biden şubat ayında ülkeyi kilitler. Virüs sayıları düşüyor. Medya nüfusu korkutmayı bırakır. Aşı gelir ve kötü bir şey olmaz. Hükümet Amerikalılara hakları geri veriyor.

Soğuk zulmüne karşı çıkanların çoğu, yanıldıklarına inanıyor. Özgürlük isteyen geri kalan insanlar saçak komplo delisi olarak reddediliyor. Medya, birlik propagandası yapmaya başlar. Trump yönetiminin nefreti ve gerginliği yumuşatıldı.

2024’te iklim değişikliği felaketleri başlıyor. Gerçek tiranlık, pek az muhalefetle başlar çünkü büyülü hükümet bizi covid’den kurtardı.

… LuvDaBiebz tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Komplo duşu düşüncesi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 478

2. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 24-11-2020 21:20:26

3. Amasya merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-11-2020 19:05:11

4. Adana merkezden ben . Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 26-11-2020 14:24:37

5. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:04:42

6. Muş dan kimler var. Komplo duşu düşüncesi . selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, tebrikler , Emine – 284

7. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 09-12-2020 03:29:51

8. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım

9. Slm paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım

10. Siirt dan kimler var. Komplo duşu düşüncesi . Selamlar siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 12

11. Bu konu : ” Komplo duşu düşüncesi ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 73

12. Batman merkezden ben emin. Merhaba sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 19-12-2020 20:45:41

13. Bu konu : ” Komplo duşu düşüncesi ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 458

14. Sakarya dan kimler var. Komplo duşu düşüncesi . selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 294

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo duşu düşüncesi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 470

16. Mrb sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Diyarbakır dan kimler var. Komplo duşu düşüncesi . selam arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 483

18. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-01-2021 18:30:39

19. Bu konu : ” Komplo duşu düşüncesi ” çok güzel. Slm sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 189

20. Niğde merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sağolun 28-01-2021 06:36:08

21. Ordu merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha iyi, face de paylaştım 01-02-2021 03:09:49

22. Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, teşekkürler

23. Bu konu : ” Komplo duşu düşüncesi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 223

24. Mersin merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 06-03-2021 12:29:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link