Gerçekten eleştirel düşünme becerilerinizin diğerlerinin çok üzerinde olduğunu düşünüyor musunuz? Çevrimiçi aramalarınızın iddia edilen herhangi bir komplonun gerçeğini ortaya çıkaracağını mı düşünüyorsunuz? En güçlü ve zengin bireylerin internetin farkında olmadığını mı düşünüyorsunuz? Bulundukları komployu hızla çürütmek için internette pek çok “gerçek” olduğundan emin değiller mi? Dünya çılgın bir yerdir. Senden ya da benim anlayabileceğimden daha çılgınca şeyler oluyor. Komplo teorisi ne kadar çılgınsa, gerçek olarak yuttuğumuz zırvalıktan çok gerçeğe daha yakındır. Kafanı kıçından çek ve “yanıltıcı” veya “kanıtlanmamış” komplo teorilerine sıçmayı bırak. “Kaliteli” komplo fikrinizi geri kalanımıza zorlamaya çalışmaktan vazgeçin. Muhtemelen yanlış olan sensin. Bu kadar dayanılmaz bir bok kafalı olmayı bırak.

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Komplo gönderilerini bir şekilde değersiz oldukları, gerçek bir komplo, yanıltıcı ya da en affedilmez günah olmadığı için eleştiren insanlar: Komployu çürüttüğü iddia edilen “gerçeklerle” bağlantılarla yorum yapmak, herkesin en çekilmez çobanlarıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 26

2. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan süper ötesi çok iyi, tebrikler 27-03-2021 02:11:01

3. Bu konu : ” Komplo gönderilerini bir şekilde değersiz oldukları, gerçek bir komplo, yanıltıcı ya da en affedilmez günah olmadığı için eleştiren insanlar: Komployu çürüttüğü iddia edilen “gerçeklerle” bağlantılarla yorum yapmak, herkesin en çekilmez çobanlarıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 46

4. Bu konu : ” Komplo gönderilerini bir şekilde değersiz oldukları, gerçek bir komplo, yanıltıcı ya da en affedilmez günah olmadığı için eleştiren insanlar: Komployu çürüttüğü iddia edilen “gerçeklerle” bağlantılarla yorum yapmak, herkesin en çekilmez çobanlarıdır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 208

5. Bartın merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 27-03-2021 03:34:12

6. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

7. Burdur merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-04-2021 01:31:20

8. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Erzincan dan kimler var. Komplo gönderilerini bir şekilde değersiz oldukları, gerçek bir komplo, yanıltıcı ya da en affedilmez günah olmadığı için eleştiren insanlar: Komployu çürüttüğü iddia edilen “gerçeklerle” bağlantılarla yorum yapmak, herkesin en çekilmez çobanlarıdır. . Selamın aleyküm web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 332

10. Bu konu : ” Komplo gönderilerini bir şekilde değersiz oldukları, gerçek bir komplo, yanıltıcı ya da en affedilmez günah olmadığı için eleştiren insanlar: Komployu çürüttüğü iddia edilen “gerçeklerle” bağlantılarla yorum yapmak, herkesin en çekilmez çobanlarıdır. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 23

11. Merhaba web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Komplo gönderilerini bir şekilde değersiz oldukları, gerçek bir komplo, yanıltıcı ya da en affedilmez günah olmadığı için eleştiren insanlar: Komployu çürüttüğü iddia edilen “gerçeklerle” bağlantılarla yorum yapmak, herkesin en çekilmez çobanlarıdır. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden çok güzel, saolun , Emine – 228

13. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link