Kategoriler
Genel

Komplo hakkında makale arıyorum (New York’ta imam ile mkultra bağlantısı)

Hey, hatırladığım kadarıyla, kurumsallaşmış (sanırım emin değilim) bu adam hakkında bir süre makale okuduğumu hatırlıyorum

Hükümet tarafından beyni yıkandığını ve bu ünlü Müslüman Amerikan İslam vaizinde bir çeşit katır veya suikastçı olarak çalışması için amnezi verildiğini iddia etti (imam siraj wahaj olabilir ama emin değilim).

Fritz springmeier, Billy Graham’ın bir İlluminati varlığı ve Hıristiyanlığın İlluminati’ye sızması hakkında bazı şeyler yazdı ve Müslümanlar daha görünür bir azınlık haline geldikçe, Amerika’daki İslam’la ilgili olarak mkultra türü şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.

“Komplo hakkında makale arıyorum (New York’ta imam ile mkultra bağlantısı)” için 8 yanıt

Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-06-2020 08:57:04

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 23-06-2020 10:49:24

Siirt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun 02-07-2020 14:23:01

Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-07-2020 19:32:59

Yozgat merkezden ben ziya. Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-07-2020 15:32:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir