Size YouTube videolarını bağlayan kişiler, size msm’den haber makaleleri bağlayan daha iyi insanlar değildir. Bu “youtuberlar” propaganda konusunda da kötüler. Msm gibi tek şey yapmak için tasarlandıkları şey bu. İnsanlar gerçekte neler olup bittiğini göremiyorlar, onlara neler olduğunu anlatacak birine ihtiyaçları var, bu yüzden msm’ye güvenemiyorsanız neden bu 30 dakikalık YouTube videosuna güvenebilirsiniz? Her şeyin bir alternatifi her zaman vardır, çünkü koladan nefret eden ama içen biri için yapılacak para vardır, Pepsi, Pepsi’den nefret eden ama kola içen başka bir kişidir, bu şu anda olanlardan farklı değildir. Sadece msm propagandasını sevmiyorsunuz, bu yüzden görüşlerinize göre önyargı olmayan alternatif bir haber kaynağı seçiyorsunuz, ancak gerçek şu ki, bunların hepsi özellikle parayı getirme konusunda insanlara önyargılı. Komplo, kimsenin doğru cevaba sahip olmadığı birbiriyle konuşmakla ilgilidir, gerçek bir doğru cevap yoktur ve liderler veya takipçiler olmamalıdır, herkes eşit bir oyun alanında olmalıdır, ancak bugünün durumu hiç doğru değil. Komplo tehlikeye atıldı ve artık istedikleri gibi mahvoldu.

Author

22 Comments

1. Bartın merkezden ben . Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 24-02-2021 20:12:36

2. Bu konu : ” Komplo hakkındaki YouTube videolarını izlemek, msm’i haberler için okumak kadar kötü. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim güzel, sağolun , memo – 3

3. Yalova merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa gerçekten güzel, sağolun 24-02-2021 21:34:36

4. Afyon merkezden ben ahmet. Selam siten inan ki iyi, tebrikler 25-02-2021 00:07:26

5. Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Artvin dan kimler var. Komplo hakkındaki YouTube videolarını izlemek, msm’i haberler için okumak kadar kötü. . selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , Emine – 361

8. Bu konu : ” Komplo hakkındaki YouTube videolarını izlemek, msm’i haberler için okumak kadar kötü. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, sağolun , Emine – 495

9. Osmaniye dan kimler var. Komplo hakkındaki YouTube videolarını izlemek, msm’i haberler için okumak kadar kötü. . Selam sayfan harbiden iyi, sağolun , ali – 217

10. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

11. Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 01:17:38

12. Bu konu : ” Komplo hakkındaki YouTube videolarını izlemek, msm’i haberler için okumak kadar kötü. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 56

13. Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Adana merkezden ben emin. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-03-2021 00:03:23

15. Giresun merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-03-2021 04:16:01

16. Bursa dan kimler var. Komplo hakkındaki YouTube videolarını izlemek, msm’i haberler için okumak kadar kötü. . Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , hatice – 89

17. Ankara merkezden ben ali. Merhaba sayfanız vallaha güzel, teşekkürler 07-04-2021 22:36:31

18. Hatay merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 02:20:45

19. Bu konu : ” Komplo hakkındaki YouTube videolarını izlemek, msm’i haberler için okumak kadar kötü. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 417

20. Çankırı merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 19-04-2021 15:45:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link