Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır.

Bilgi mevcut olsaydı dünya daha iyi bir yer mi yoksa daha kötü bir yer mi olurdu? Ya hepsini çözdüğün için komplo kalmadıysa?

Komplo kurmanız gerekiyorsa, örnek olarak bir katili kullanalım. İnsanları oldukları gibi öldürmek için fiziksel şartlanmaya sahip olsaydınız, kendi içgüdülerinize göre aldıkları görünmez yönleri kolayca görürdünüz.

Bu da, katillerin zihniyetiyle daha az yakınlığa yol açacak ve bu da öldürmeyi daha az komplo ve zihninizde daha doğal veya normal hale getirecektir. Bu herhangi bir komplo için geçerlidir. Bunu fail ile aynı seviyede anladığınızda, onları yakalayacağınız zaman. Ancak, gerçekten yaptıkları gibi anlamazsanız, onları asla yakalayamazsınız.

Dolayısıyla, herhangi bir suçun failini yakaladığınız bir dünyada, aslında onlara daha çok benzemek için bilinçaltı şartlandırmışsınız ve aktif beyniniz bunu reddediyor ve bastırıyor.

Sonra ahlaki bir tartışmaya gelir. Ya içgüdüsel düzeyde yaptıklarını neden yaptıklarını tam olarak anlarsınız ve bu durumda komplo daha kabul edilebilir hale gelir. Ya da tam olarak anlamıyorsunuz ve bu nedenle adalet kisvesi altında anlayış eksikliğine dayalı bir ahlaki yargılama çağrısı yapıyorsunuz.

Peki çözüm nedir? Komployu araştırmamak ve onun yerine geleneğin her yeni nesilde öldüğü bir sistem yaratmak. O zaman her zulüm, her bireyle birlikte, ancak hiçbir etkisi olmadan keşfedilmek üzere ölecektir.

Bunun mantıklı olup olmadığından emin değilim. Patine ile ilgisi var. Yaşadıkları koşullar nedeniyle kısıtlayıcı ya da kısıtlı zihniyete sahip kişiler, maddeden çok patinaya değer verirler.

“Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır.” üzerine 29 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 22

2. İstanbul merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun 06-01-2021 07:59:56

3. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, face de paylaştım 06-01-2021 08:12:50

4. Bu konu : ” Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 275

5. Manisa merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok iyi, sağolun 06-01-2021 08:12:57

6. Ağrı dan kimler var. Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. . Merhabalar paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 83

7. Samsun dan kimler var. Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. . Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 97

8. Bu konu : ” Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 227

9. Iğdır merkezden ben memo. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 07-01-2021 09:01:10

10. Bu konu : ” Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 12

11. Bu konu : ” Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, sağolun , ali – 319

12. Denizli dan kimler var. Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. . Slm sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 473

13. Burdur merkezden ben memo. Merhabalar siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 21-01-2021 23:51:41

14. Eskişehir dan kimler var. Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. . Merhabalar paylaşımın yeminle çok güzel, tebrikler , ali – 422

15. Bu konu : ” Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki çok güzel, saolun , – 322

16. Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba web siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 17:16:05

17. Adana dan kimler var. Komplo hikayelerini keşfetmenizi engelleyen şartlandırma ve fiziksel sınırlar, failleri anlamanızı engelleyen sınırlarla aynıdır. . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, saolun , doruk – 1

18. Trabzon merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-02-2021 00:46:53

19. Gaziantep merkezden ben . Merhabalar sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 19-02-2021 13:47:48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link