Son zamanlarda, maneviyat ve komplo alemlerinin birleştiğine dair endişelenecek şeyler bulmayı sevenlerin endişeleri var. Bu insanlar bunu tehlikeli bir eğilim ve toplumumuz için bir tehdit olarak görüyorlar.

Bu insanlar bu şekilde düşünüyorlar çünkü ne maneviyatı ne de komploların (bazılarının) gerçeğini anlamıyorlar.

Maneviyat ve komplo teorileri bir arada olma eğilimindedir çünkü ikisi de gerçeği bulmakla ilgilenirler.

Ruhsal gerçek, bireyin iç gerçekliğidir.

Komplo gerçeği toplumun dış gerçekliğini bilmeye çalışır.

Kendini tuhaf ve çılgın bir dünyada bulan ve gerçekte kim olduklarını bilmeden bulan insan için, hakikatin bu iki caddesinde de yürümeye çağrılırlar.

Gerçekten Uyanık Olmak İçin Kendini VE Matrisi Bilmelisin

Ruhsal uyanış, Benliğinizin ve dünyanızın gerçeğini anlamayı gerektirir.

İç bilincinizi ve içinde yaşadığınız gerçekliği bilmelisiniz.

Yaşadığınız dünyanın gerçeğine uyanık değilseniz, o zaman gerçekten uyanık değilsinizdir.

Ve kendi benliğinizin gerçeğine uyanık değilseniz, o zaman da uyanık değilsinizdir.

The Matrix filminde Neo, kırmızı hapı aldı ve içinde yaşadığı dünyanın gerçeğiyle uyandı. Ancak bu, anlamanın sadece ilk adımıydı.

O, içsel dönüşümü yaşayıp gerçekte kim olduğunu ve kendi gerçekliğinin yaratıcısı olduğunu anlayana kadar “Bir” olarak tam olarak uyanmamış ve aydınlanmış değildi.

Dünyadaki insan dünyasının bu Matriksinde kişinin içinde bulunduğu çıkmazın gerçeğini fark etmeye gelmek sadece bir başlangıçtır – güçlenmeyi, özgürleşmeyi ve yaşamın gerçeğini keşfetmek için ruhsal yolda yürümek gerçek hedeftir.

İç ve Dış Gerçek

Otantik bir ruhsal yol izlediğinizde, kendiniz hakkında doğru olduğuna inandığınız her şeyi sorgulamayı öğrenirsiniz.

• Fiziksel bedeninizi toksinleri sindirmekten ve sağlıksız alışkanlıklardan arındırırsınız.

• Gerçekle uyumlu olup olmadıklarını ve ne olmayı tercih ettiğinizi görmek için eylemlerinizi, düşüncelerinizi, duygularınızı ve inançlarınızı gözlemlersiniz.

• Çevrenizdeki dünyadan size aşılanan kendinizle ilgili tüm şartlı inançları kendinizden çıkarma ve öğrenme sürecinden geçiyorsunuz.

• Kendinizi yalanlar, zorlama, sırlar vb. Üzerine kurulu kötü ilişkilerden ve ilişkilerden kurtarırsınız.

• Dış dini geride bırakırsınız ve gerçek maneviyatı yaratır / keşfedersiniz.

Dünyanın gerçeğine uyanma ve dolayısıyla onu aşma süreci de aynı pratiktir, sadece içinde bulunduğunuz dünyaya uygulanır.

• Dünyamızdaki güç ve etki yapılarının ardındaki eylemleri, sözleri ve niyeti gözlemlersiniz ve gerçek gündemlerinin ne olduğunu ve çabalarının meyvelerini incelersiniz.

• Okulda, medyadan, bilimsel kuruluşlardan, politikacılardan öğrendiklerinizi unutur ve söylediklerinin sadece temelde doğru olmadığını anlarsınız – aynı zamanda tüm sistem yalanlar üzerine kurulur, yetki vb.

• Kendinizi hükümetinizle ve hayatınızdaki diğer harici kontrol sistemleriyle kötüye kullanılan ilişkiden kurtarırsınız. Dış bağımlılık olmadan sorumlu ve egemen olmayı öğrenirsiniz.

• Paranın bir din olduğunu, hükümetin bir din olduğunu, modern bilim bir din olduğunun farkındasınız – araştırıldığında meşru olmayan ve insanlığı köleleştiren tüm inanç sistemleri.

İkisi el ele gider – iç uyanış ve dış uyanış. İç egemenlik ve dış egemenlik.

İçsel çalışmanızı ne kadar çok yaparsanız, dış dünya o kadar şeffaf hale gelir ve Hakikat ile uyumsuz olan her insanı ve her sistemi kolayca görürsünüz.

Tavşan Deliğinden Aşağı Gitmek

Gerçekten içinizin ve bu realitenin derinliklerine indiğinizde, “gerçek, kurgudan daha tuhaftır” ile ne kadar gerçekten karşılaşmaya başlarsınız.

İnsanlığın doğasını, kökenlerimizi ve şu anki durumumuzu araştırırken – hastanedeki insanların% 90’ını şok ve güvensizlik durumuna sokacak insanlık hakkındaki gerçeklere işaret eden kanıtlar ve hesaplarla karşılaşıyorsunuz.

Matrix filmindeki insanlar gibi, çoğu insan gerçeği bilmek istemez ve onu görmeye zorlanırlarsa, onu inkar ederler, onlara göstermeye çalışanlara saldırırlar ve muhtemelen delirirler.

Platon’un mağaradaki sakinleri gibi – duvardaki gölgelerin dışındaki herhangi bir gerçeklik gülünüyor ve “çılgın bir komplo teorisi” olarak reddediliyor.

Kendini çözen ve mağaradan çıkıp gün ışığına çıkan biri için gerçekliğin gerçek doğası hem manevi bir gerçek hem de büyük bir komplodur.

Tüm Gerçekler Tek Bir Gerçeğe Götürür

En derin seviyede, maneviyat ve komplo birleşir. Birini derinlemesine araştırırsanız, diğeriyle karşılaşırsınız. Kendi gerçeğini araştırırken, kişi doğal olarak dünyanın gerçeğini görmeye başlar – çünkü dünya kendinizin bir aynasıdır.

Sizin bilincinizde olduğu gibi dünyada da aynı temalar oynanıyor. İnsanlar, bireyin ötesine geçmeyi öğrendiği şeylerle mücadele ediyor. Kolektif, bireyin fraktalidir.

Bütünleşik bir manevi içgörüye sahip olan, insan deneyiminin birçok düzeyde büyük bir komplo olduğunu anlar.

Yaşadıklarını sandıkları dünyanın kendi bilinçlerinin yaratımı olduğunu, kendilerinin çok boyutlu bir aynası olduğunu anlayacaklar. Bunun bir yanılsama, bir rüya olduğunu ve sınırlama ve yokluğa olan inançları dışında hiçbir şeyin onları köleleştiremeyeceğini göreceklerdir.

İnsanların burada, Dünya’da belirli bir gerçeklik-deneyimi yaratmak için birlikte komplo kurduklarını anlayacaklar. Binlerce yıldır, bu deneyim, insanlığın yöneticileri ve manipülatörleri rolünü oynayan bir grup negatif kutuplaşmış varlığa yol açtı. Ancak, bunların hepsi oyunun, oyunun, tiyatronun bir parçasıydı ve öğrenme ve keşif amacına hizmet etti.

Bu oyun sona eriyor ve çok şey ortaya çıkıyor. Bu nedenle artan komplo ve maneviyat eğilimi bir araya geliyor ve ana akım bilinçte ortaya çıkıyor.

Komplolar ve maneviyat ana akım haline geliyor çünkü Büyük İllüzyonun – İnsanlığın uzun süredir devam eden cehalet, hipnoz ve uyku hali – sonuna ulaşıyoruz.

İnsanlığın toplu halde uzun süredir unutulmuş ve bastırılmış gerçeklere uyandığı ve evrimde kuantum sıçraması yaptığı The Revealing ve The Great Shift zamanındayız.

Tüm maneviyat gerçek değildir. Bütün komplolar doğru değil.

Ancak, dünya deneyimimizin doğası ve her şeyin hem manevi bir deneyim hem de komplocu bir gelişme olduğu büyük gerçekliğidir. Bu iki unsur 2021 yılında Yeni Dünyanın Öyküsü’nde ana tema olarak bir araya geliyor.

Yazının tamamını buradan okuyun

Author

20 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir . selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , ziya – 69

2. Antalya dan kimler var. Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir . Merhaba bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 25

3. selam arkadaşlar sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. Adıyaman dan kimler var. Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir . Mrb sayfan yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 102

5. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, tebrikler

6. Selamlar sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. selamun aleyküm web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

8. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, sağolun

10. Slm paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

11. Ağrı dan kimler var. Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir . Mrb paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 175

12. Şanlıurfa merkezden ben memo. Slm web siten vallaha çok güzel, teşekkürler 14-03-2021 00:57:42

13. Tokat dan kimler var. Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir . selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 310

14. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan cidden çok iyi, sağolun 27-03-2021 03:49:22

15. Mardin merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler 09-04-2021 16:53:08

16. Denizli merkezden ben emin. Slm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-04-2021 23:47:12

17. Bu konu : ” Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 388

18. Muş dan kimler var. Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir . selamun aleyküm siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 348

19. Giresun dan kimler var. Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir . Selamlar sayfa vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 489

20. Hakkari dan kimler var. Komplo: İç Gerçekliğin Gerçeği ve Dış Dünya Birdir . Mrb paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 282

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link