Komplo iddialarını desteklemek için “kaynaklar” toplamak için bir ileti dizisi başlatmak istiyorum; gov gibi. toplumumuzun neden bir yanılsama olduğu konusunda genel nüfusu eğitmeye yardımcı olmak amacıyla uyuşturucu kaçakçılığı, ilaç / vax + öjenik, yanlış bayraklar, gözetleme, psikolojik savaş uygulamaları vb.

Hepinizin bildiği gibi, araştırdıklarınızı BİLİYORSANIZ, bazı iddialara kaynak sağlamak zordur. Ben de okuduğum ve araştırdığım her şeyi derlemekte ve organize etmekte çok zorlanıyorum. Aşağıda, yorumlarda tek tek konuları listeleyeceğim.

Elinizde kaynakları olanlar için, lütfen ilgili başlığın yorumuna bir bağlantıyla yanıt verir ve verilen bilgilerin tek cümlelik bir özetini verir misiniz?

İnsanlar yanıt verdikçe, her bir konuyu, birisi kaynaklar istediğinde veya bir konuyu araştırmak istediğinde kopyalayıp yapıştırmamız için bir liste olarak derleyeceğim.

Eklenmesini istediğiniz bir konu varsa lütfen mesaj gönderin, ben de bunu yorumlara ekleyeceğim. Hangi konuların eklendiğini kontrol etmek istemiyorum – benim fikrim ne olursa olsun önerilen her konuyu ekleyeceğim. Konuyu hesabım üzerinden eklemek, tekrardan kaçınmaya ve sağlanan kaynakların düzenli tutulmasına yardımcı olacaktır.

Farkındalığın yayılmasına yardımcı olmak bize bağlıdır ve iddialarımızı desteklemek için kaynak sağlama sorumluluğumuz var. Umarım bunun üzerinde birlikte çalışabiliriz.

“Komplo iddialarını desteklemek için “kaynaklar” toplamak için bir ileti dizisi başlatmak istiyorum; gov gibi. toplumumuzun neden bir yanılsama olduğu konusunda genel nüfusu eğitmeye yardımcı olmak amacıyla uyuşturucu kaçakçılığı, ilaç / vax + öjenik, yanlış bayraklar, gözetleme, psikolojik savaş uygulamaları vb.” üzerine 20 yorum

1. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 01:00:48

2. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-09-2020 12:16:37

3. Çankırı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler 15-09-2020 13:12:37

4. Siirt merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:13

5. Ardahan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-10-2020 19:04:55

Yorum yapın