Komplo inandırıcı mı diye düşündüm

İnsanların Mandela etkisi gibi şovlarda söyledikleri gibi farklı olduğunu hatırladığım şeyleri deneyimlemeye devam ediyorum. ANCAK Bence değişmesinin tek nedeni, eğer herhangi birimiz ölürsek, evren paralel bir evren yaratır, çünkü hiçbirimiz onu gözlemleyemezsek o zaman var olmayacak, böylece evren bizi yarattı, biz de onu yaratabilelim vesaire. Öyleyse ya sonsuza kadar yaşayacağız çünkü paralel evrenlere yerleştirilmeye devam edeceğiz ve sonsuza kadar yaşayacağız ya da şu anda üzerinde yaşadığımızla aynı yeni bir paralelde doğmaya devam edeceğiz ama her öldüğünde doğacaksın sonra döneceksin bir yetişkine dönüşüyor ve aynı gün içinde ölüyor sonra tekrar ediyor, özür dilerim komplo her yerdeyse.

“Komplo inandırıcı mı diye düşündüm” üzerine 11 yorum

1. Nevşehir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 02:51:23

2. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 19-09-2020 07:35:51

3. Kars merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 09:19:01

4. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-10-2020 06:44:39

5. Ankara dan kimler var. Komplo inandırıcı mı diye düşündüm . selamun aleyküm sayfan gerçekten güzel, teşekkürler , – 89

Yorum yapın