Komplo inandırıcı mı diye düşündüm

İnsanların Mandela etkisi gibi şovlarda söyledikleri gibi farklı olduğunu hatırladığım şeyleri deneyimlemeye devam ediyorum. ANCAK Bence değişmesinin tek nedeni, eğer herhangi birimiz ölürsek, evren paralel bir evren yaratır, çünkü hiçbirimiz onu gözlemleyemezsek o zaman var olmayacak, böylece evren bizi yarattı, biz de onu yaratabilelim vesaire. Öyleyse ya sonsuza kadar yaşayacağız çünkü paralel evrenlere yerleştirilmeye devam edeceğiz ve sonsuza kadar yaşayacağız ya da şu anda üzerinde yaşadığımızla aynı yeni bir paralelde doğmaya devam edeceğiz ama her öldüğünde doğacaksın sonra döneceksin bir yetişkine dönüşüyor ve aynı gün içinde ölüyor sonra tekrar ediyor, özür dilerim komplo her yerdeyse.

“Komplo inandırıcı mı diye düşündüm” üzerine 41 yorum

1. Nevşehir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 02:51:23

2. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 19-09-2020 07:35:51

3. Kars merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 09:19:01

4. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-10-2020 06:44:39

5. Ankara dan kimler var. Komplo inandırıcı mı diye düşündüm . selamun aleyküm sayfan gerçekten güzel, teşekkürler , – 89

6. Batman dan kimler var. Komplo inandırıcı mı diye düşündüm . Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 133

7. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 72

8. Amasya dan kimler var. Komplo inandırıcı mı diye düşündüm . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , banu – 21

9. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 198

10. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-11-2020 23:14:53

11. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 344

12. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 267

13. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten hayran edici, sağolun , ziya – 319

14. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 253

15. Erzincan merkezden ben Emine. Slm sayfanız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:09:31

16. Nevşehir dan kimler var. Komplo inandırıcı mı diye düşündüm . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , banu – 254

17. Karaman dan kimler var. Komplo inandırıcı mı diye düşündüm . selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 216

18. Konya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 26-12-2020 01:33:00

19. Samsun merkezden ben mehmet. Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 13:08:15

20. Yozgat dan kimler var. Komplo inandırıcı mı diye düşündüm . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 374

21. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 471

22. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 433

23. Kocaeli merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-01-2021 19:31:37

24. Kırıkkale dan kimler var. Komplo inandırıcı mı diye düşündüm . Selamlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 491

25. Bu konu : ” Komplo inandırıcı mı diye düşündüm ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 238

26. Mardin merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-02-2021 04:14:01

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link