Mesela, sence nihai hedefimiz ne? Gerçekten bu saçmalığa eğlence olsun diye inandığımızı mı sanıyorsun? Meydan okumaktan zevk aldığımız için mi, ailemizde her şeye katılmayan tek birey olmaktan keyif aldığımız için mi?

Görünüşe göre öyle düşünüyorlar. Bu tepede öleceğim çünkü insanlığın yeniden kurulacağına inancım var ve dünyadaki her insan için gerçek, mutlak, tartışmasız özgürlük ve şan diliyorum. Çünkü daha iyisini yapabileceğimizi biliyorum, çünkü gezegende her bir bireyi geri kalan zamanda tatmin edecek kadar kaynak olduğunu biliyorum.

Ama hayır. Görünüşe göre bencil biriyim.

Author

22 Comments

1. Bitlis merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-08-2021 07:21:37

2. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 07:50:06

3. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-08-2021 07:59:29

4. İstanbul merkezden ben ziya. Merhabalar siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 15-08-2021 09:22:47

5. Kırklareli dan kimler var. Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey . Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 424

6. Tokat merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 10:49:33

7. Isparta dan kimler var. Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey . Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 457

8. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Düzce merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi valla hayran edici, sağolun 20-08-2021 19:36:47

10. Batman dan kimler var. Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey . selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 447

11. Bolu dan kimler var. Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey . Merhaba herkese siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , emin – 251

12. Bu konu : ” Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey ” çok güzel. Slm sayfa vallaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 384

13. Bu konu : ” Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım , banu – 488

14. Gümüşhane merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:38:11

15. Ordu merkezden ben ali. Selam paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun 27-08-2021 16:32:10

16. Bu konu : ” Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , ziya – 158

17. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

18. Bu konu : ” Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey ” çok güzel. Mrb sayfa cidden güzel, saolun , gaye – 33

19. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 02-09-2021 22:08:58

20. Bu konu : ” Komplo İnkarcıları Hakkında Beni Canlandıran Şey ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, sağolun , mehmet – 193

21. Selam herkese web siten cidden iyi, facebookta paylaştım

Write A Comment