Komplo: İnsanlar görüş almak için kendi YouTube kanallarını ‘kanıt’ olarak kullanıyor

Birinden kanıt sağlamasını her istediğimde, hiçbir yere gitmeyen veya hiçbir anlamı olmayan bu tuhaf YouTube videolarını birbirine bağlarlar.

El yazması bir sunum ya da başka bir şey için görüş almak için cosplay yaptıklarından oldukça eminim. Aksi takdirde o kişiyi zorlamak büyük bir zaman kaybıdır.

“Komplo: İnsanlar görüş almak için kendi YouTube kanallarını ‘kanıt’ olarak kullanıyor” üzerine 14 yorum

1. Mardin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-12-2020 15:08:22

2. Nevşehir dan kimler var. Komplo: İnsanlar görüş almak için kendi YouTube kanallarını ‘kanıt’ olarak kullanıyor . selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, saolun , doruk – 231

3. Ardahan merkezden ben hatice. Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-12-2020 20:29:47

4. Bu konu : ” Komplo: İnsanlar görüş almak için kendi YouTube kanallarını ‘kanıt’ olarak kullanıyor ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 429

5. Erzurum merkezden ben emin. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 19:08:19

6. Bu konu : ” Komplo: İnsanlar görüş almak için kendi YouTube kanallarını ‘kanıt’ olarak kullanıyor ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 67

7. Rize dan kimler var. Komplo: İnsanlar görüş almak için kendi YouTube kanallarını ‘kanıt’ olarak kullanıyor . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 456

8. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-02-2021 15:55:09

9. Bu konu : ” Komplo: İnsanlar görüş almak için kendi YouTube kanallarını ‘kanıt’ olarak kullanıyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 360

10. Düzce merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 03:10:53

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link