İnsanlar bu günlerde “Komplo Teorisyeni” ni hakaret olarak kullanıyorlar, ancak yaygın olarak kabul edilen birçok devam eden komplo teorisi olduğunu belirtmekte fayda var.

Örneğin, ürün üreticileri, ürünlerin mümkün olduğu kadar garanti süresinin dolmasına yakın bir zamanda bozulmasını sağlamak için Planlı Eskime kullanıyor ve teknoloji şirketleri eski teknolojilerini yavaşlatıyor. Bu, neredeyse herkesin doğru olduğuna inandığı klasik bir komplo teorisidir, ancak ürün şirketleri, bariz nedenlerle bunu kabul etmezler.

Vergi şirketlerinin ABD’de kendi varlıklarını meşrulaştırmak için vergi sisteminin keyfi olarak karmaşık kalmasını sağlamak için nasıl kulis yaptıklarından bahsedebiliriz. Ders kitabı komplosu, yine çok az kişi durumun böyle olduğunu iddia ederdi.

Üniversite kredileri, iflas ilan edemeyeceğiniz tek kredidir. Bu koşullar altında ömür boyu borç kölesisiniz. Kimse üniversitenin mümkün olduğu kadar uzun süre bu şekilde kalması için komplo kurduğunu söylemek için deli olduğunu düşünmüyor.

Son zamanlarda beyaz ayrıcalığının komplosu popüler oldu. İstatistiksel bir kanıt yok, ancak güçlü beyaz erkeklerin herkesi aşağıda tutmak için komplo kurduğu fikri şu anda son derece yaygın, ancak bu insanlar çatlak olarak etiketlenmiyor.

Yukarıda listelenen komplo teorilerini bu kadar kolay eğlendirmeye istekliysen, diğer komplo teorilerini bu kadar kolay bir şekilde kınamak için haksız bir önyargı anlamına gelir.

Author

71 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, sağolun

2. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

4. Ordu merkezden ben ahmet. Selam siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 09:07:59

5. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:31

6. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

7. Bingöl merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 07-10-2020 04:12:59

8. Amasya merkezden ben ali. Selam web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 18:40:15

9. Malatya merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım 17-10-2020 12:42:22

10. Batman dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, sağolun , banu – 374

11. Karabük merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-10-2020 13:57:16

12. Balıkesir merkezden ben ziya. Slm web sitesi cidden çok güzel, saolun 29-10-2020 23:00:44

13. Afyon dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, saolun , ali – 234

14. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, saolun , Hasan – 435

15. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam sayfan inanki çok iyi, saolun 30-11-2020 12:14:42

16. Edirne merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-12-2020 08:11:52

17. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 418

18. Sakarya dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 499

19. Tokat dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Merhaba sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 138

20. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 177

21. Selamın aleyküm sayfanız inanki iyi, linkedinde paylaştım

22. Kırşehir dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 249

23. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 215

24. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Merhabalar siten inanki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 15

25. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 116

26. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Samsun dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 238

28. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

29. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki mükemmel, sağolun , Hasan – 262

30. Ordu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 11-01-2021 20:31:48

31. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, şukuladım

32. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

33. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 172

34. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler

35. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım , memo – 300

36. Niğde dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 130

37. selamun aleyküm siten harbiden güzel, teraziye tıkladım

38. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Merhaba web siten inan ki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 158

39. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 228

40. Merhabalar siteniz harbiden güzel, face de paylaştım

41. Giresun merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 18-02-2021 07:49:50

42. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 362

43. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Mrb web siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 77

44. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, saolun , ali – 47

45. Manisa merkezden ben emin. Merhabalar sayfan gerçekten güzel, sağolun 02-03-2021 19:49:40

46. Rize merkezden ben ali. Selamlar paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 05-03-2021 01:48:20

47. Selamın aleyküm web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım

48. Kocaeli merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-03-2021 02:25:31

49. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Selam siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 437

50. Bartın dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 58

51. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 31-03-2021 17:04:04

52. Ardahan dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, tebrikler , mehmet – 361

53. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Mrb siteniz cidden mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 218

54. Malatya merkezden ben emin. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 09-04-2021 17:52:42

55. Bilecik dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 421

56. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Merhabalar sayfan vallaha hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 317

57. Selam web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 32

59. Osmaniye dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 201

60. Bu konu : ” “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 321

61. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

62. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

63. Bartın dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , doruk – 190

64. Bilecik dan kimler var. “Komplo” kelimesinin olumsuz çağrışımları vardır, ancak insanlara bunun birçok kuruluşu açıklamanın tamamen meşru bir yolu olduğunu hatırlatmak önemlidir. . Selamın aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 407

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link