Geçenlerde Yayınlanmış En Tehlikeli Kitap: Ölümcül Aldatma Açığa Çıktı! Søren Roest Korsgaard, Dr. Paul Craig Roberts, Jerry Day, Dr. Gideon Polya, James Corbett, Dr. Reiner Fuellmich ve John Remington Graham tarafından yazılmış sayısız makale içermektedir. Şaşırtıcı bir şekilde, Amazon’da hala mevcut – Şimdiye Kadarki En Tehlikeli Kitap: Deadly Deception Exposed !: Korsgaard, Søren Roest, Roberts, Dr, Corbett, James: 9788793987142: Amazon.com: Books

Ücretsiz kopyaları dağıtıyorum. Umarım talihli kazananlar kitabı reddit’te gözden geçirirler. Katılmak için facebook’ta “Søren Roest Korsgaard” ı bulun ve en son gönderiyi beğenip paylaşın. Maalesef burada facebook’a bir bağlantı paylaşamıyorum.

Sık sık hediye vereceğim, bu yüzden profilime bir göz atın.

İşte kitabın bir açıklaması.

Yetmiş sekiz denemede, yedi önde gelen sosyal eleştirmen, hükümet otoritesinden COVID-19’a kadar “şimdiye kadar yayınlanan en tehlikeli kitap” olarak adlandırılan her şeyi sorguluyor. Bu düşündürücü ve güçlendirici, hatta “suçlu” antoloji, kuruluşa, iktidardaki oligarşiye veya küresel anlatıları belirleyen ve kontrol eden derin devlet, merkezi planlayıcılar ve mega suçlular için büyük bir meydan okumadır. Okuyuculara bir dizi “yasaklanmış” konu ve elitlerin altına halıyı çeken ve matrisi oluşturan yalanları açığa çıkaran derinlemesine analizler sunulur. Diğerlerinin yanı sıra, bu kitap şunları belgeliyor ve ışık yayıyor:

– Washington’un ölümcül hegemonya arayışı, “Teröre Karşı Savaş” ve “demokrasiyi yaymak” olarak kamufle edildi.
– Bizi teröristlerden ve küresel bir salgından koruma bahanesiyle hukuk ilkelerinin aşınması, medeni ve insan haklarının ortadan kaldırılması.
– Tek bir dünya dijital diktatörlüğünde insanlığı köleleştirme baskısı.
– Yanlış bayrak saldırıları.
– Birinci ve İkinci Dünya Savaşı.
– Akıllı sayaçların, florlamanın ve yapay zekanın tehlikeleri.
– Bill Gates’in sözde “insani” faaliyetlerinin ve dünyayı aşılama planlarının arkasındaki gerçek.
– Uyuşturucuyla Savaşın dehşeti ve nasıl kârlı bir iş olduğu.
– İngiltere’nin Hindistan’ı sistematik olarak soyması ve bunun sonucunda ortaya çıkan soykırım.
– Winston Churchill ve Apartheid İsrail’in suçları.
– “Silah kontrolü” arkasındaki yanlış mantık.
– Bilimciliğin tehlikeleri ve bilimin sosyal kontrol için nasıl kullanıldığı.
– İnsanlık tarihindeki en fazla abartılan kavram, yani hükümet.
– Vergilendirmenin meşruiyeti.
– George Floyd’un nasıl öldüğünün gerçeği.

Author

14 Comments

1. Rize dan kimler var. Komplo kitabı hediye . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler , – 285

2. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, saolun 27-02-2021 12:46:22

3. Antalya merkezden ben . Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 12:57:26

4. Bu konu : ” Komplo kitabı hediye ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 12

5. Erzincan merkezden ben emin. Merhabalar web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım 27-02-2021 12:59:08

6. Isparta dan kimler var. Komplo kitabı hediye . Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 428

7. Selam siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Zonguldak merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler 28-02-2021 13:27:28

9. Yozgat dan kimler var. Komplo kitabı hediye . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım , hatice – 421

10. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:56:45

11. Bu konu : ” Komplo kitabı hediye ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 19

12. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

13. Mersin dan kimler var. Komplo kitabı hediye . Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 488

14. Bu konu : ” Komplo kitabı hediye ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 233

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link