Komplo Kitabı Önerileri

Komplolar hakkında okumaya ve öğrenmeye başlamak istiyorum. Bir komploya karışmış olayları ve insanları detaylandıran gerçek kitaplar arıyorum. Ayrıca William Cooper’ın yazdığı ‘Bir Soluk At’ı İzlemeyi düşünüyordum ve bu kitabın geçerliliği hakkında kimsenin konuşup konuşamayacağını merak ediyordum. Derine inmeyi umuyorum, bu yüzden lütfen en iyisini ve yapabildiğiniz kadar çok kitabı önerin. Teşekkür ederim.

“Komplo Kitabı Önerileri” üzerine 17 yorum

1. Yalova merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-09-2020 23:48:08

2. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Slm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-09-2020 02:30:38

3. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-09-2020 09:00:08

4. Samsun merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten süper ötesi iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:31:24

5. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun 02-10-2020 11:19:55

6. Gümüşhane dan kimler var. Komplo Kitabı Önerileri . Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 217

7. Ordu dan kimler var. Komplo Kitabı Önerileri . Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 432

Yorum yapın