Büyük komplo teorisyenleri, bir bulmacayı bir araya getirme konusunda genellikle çok zekidirler. Tamamen yanlış olabilir, ancak birbirine uyan şeyleri tanıyabilmek (karşı kanıtı isteyerek dışlayan ve görmezden gelen insanlardan biri değilseniz) bir zeka ifadesidir.

Komplo şudur: seçkinler komplolar yarattılar ve tüm bu kültürü zeki tuzağa düşürmek için yaptılar (hepsini söylemiyorum, hatta çoğu komplo teorisyeni zekidir. Sadece uçabilirsin. Lol) insanların dikkati çok dağınık olsun diye Onlara karşı ayağa kalkmak itibarını yitirdi.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Komplo Komplo ” çok güzel. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 254

2. Bursa dan kimler var. Komplo Komplo . Slm paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 125

3. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

4. Yalova merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 16-04-2021 17:27:41

5. Bu konu : ” Komplo Komplo ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 242

6. Bu konu : ” Komplo Komplo ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 496

7. Bu konu : ” Komplo Komplo ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 13

8. Hakkari merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-04-2021 04:25:45

9. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Komplo Komplo ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 438

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link