“Komplo teorisyeni” nin MSM’de aşağılayıcı bir kelime haline gelmesi an meselesiydi. Kitapları okuduk ve klipleri gördük veya sesi duyduk. Ancak bilmenin yeterli olduğunu düşünüyoruz. Bilginin güç verdiği yanılsamasına sahibiz.

Ama olmadı. Komplo teorileri tepkisel bir konudur. Zamanla farkındayız, hepimiz için artık çok geç. Ne durduruldu veya ne önlendi?

Bunda güç yok ve eğer olduğunu düşünürsek, insanları gerçekten uyandırma ve değişime ilham verme olasılığını sınırlıyor. Diğer seçeneklerin ne olduğunu bilmiyorum, ancak aynı tekrar eden konuların gönderilerini gördükten sonra, bu noktada burada bir çember sarsıntısı gibi geliyor.

Bu fikir kaçırıldı. Bir sonraki proaktif düşünme düzeyi nedir?

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Komplo, Komplo Hakkında Bilmenin Fark Yaratacağını Düşünmenizdir. ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 48

2. Elazığ dan kimler var. Komplo, Komplo Hakkında Bilmenin Fark Yaratacağını Düşünmenizdir. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım , ali – 262

3. Bu konu : ” Komplo, Komplo Hakkında Bilmenin Fark Yaratacağını Düşünmenizdir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 275

4. Bu konu : ” Komplo, Komplo Hakkında Bilmenin Fark Yaratacağını Düşünmenizdir. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 294

5. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2021 04:07:37

6. Aksaray dan kimler var. Komplo, Komplo Hakkında Bilmenin Fark Yaratacağını Düşünmenizdir. . Selamlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 90

7. Kırıkkale dan kimler var. Komplo, Komplo Hakkında Bilmenin Fark Yaratacağını Düşünmenizdir. . Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 347

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link