Birkaç Yeminli, niyet açıklaması olmaksızın Komplo ile suçlanır.

https://www.npr.org/sections/insurrection-at-the-capitol/2021/02/19/969610345/justice-department-charges-suspected-oath-keepers-in-plot-to-attack-the- başkent

https://www.justice.gov/opa/pr/three-individuals-affiliated-oath-keepers-indicted-federal-court-conspiracy-obstruct

DOJ’dan

“Jessica Marie Watkins, (38) ve Donovan Ray Crowl (50), her ikisi de Champaign County, Ohio; ve Virginia, Clarke County’den Thomas Caldwell (65), bugün Columbia Bölgesi federal mahkemesinde komplo kurmakla suçlandılar. 18 USC §§ 371, 1512, 1361 ve 1752’ye aykırı olarak resmi bir işlem, devlet mülkiyetinin imhası ve kısıtlanmış bina veya gerekçelere yasadışı giriş. Watkins ve Crowl 18 Ocak’ta tutuklandı; “

Komplo suçlaması …

Ne yapmak için komplo?

İsyanı mı kışkırtmak? Ayaklanma mı? Hükümet yetkililerine suikast mi?

Komplo suçlamasının neyle ilgili olduğunu açıklamaları gerekiyor. Basit “komplo” suçlaması anlamsızdır.

Chicago 7, “şiddeti kışkırtmak için eyalet sınırlarını aşma komplosu” için 1968 DNC sözleşmesinden sonra yargılandı.

Bu bir BS gösteri duruşmasıydı ama en azından komplo suçlamasının neyle ilgili olduğunu açıkladılar. Bu yeni bir COINTELPRO davasıydı ve 5’i mahkum edildi. Pek çok gösteri denemesinin ilkiydi.

Şimdi, bu Yemin Sahiplerini belirli bir komployla suçlamaları gerekmiyor. Sadece halkı korkutmak ve önyargılı bir jüri yaratmak için söz söylüyorlar.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Komplo Komplosu … Chicago 7’den Yemin Sahiplerine … ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 378

2. Samsun merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 22-02-2021 00:14:28

3. Selamlar sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Erzurum merkezden ben Aylin. Selam siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-02-2021 04:31:42

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-02-2021 07:01:11

6. Bayburt merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler 22-02-2021 18:32:28

7. Bu konu : ” Komplo Komplosu … Chicago 7’den Yemin Sahiplerine … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 26

8. Bu konu : ” Komplo Komplosu … Chicago 7’den Yemin Sahiplerine … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 183

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link