Peki ya Sevgililer Günü’nde kutlanan pagan tanrı Eros komplo niteliğindedir? Onun her zaman genç bir çocuk olduğu ve figürünü bugüne kadar koruyan eski Yunanlıların gerçek heykelleri aracılığıyla görülebilir ve belgelenmiştir. Neden sorabilirsin bu komplo. Yunanlılar, daha genç erkek çocuklara “daha iyi” erkekler olmayı öğretme ve yetiştirme kisvesi altında yasal pedofili anlamına gelen “pederastie” olarak adlandırılan temel bir toplumsal yapıya sahipti. Ayrıca Antik Yunan’da çocukları yetişkinlerden ayıran şey, sözde sakallarının çıkmamış olmasıydı. Şimdi bu bize pek uymuyor olabilir, ancak eski Yunanlılar bu yöntemi “demokrasiyi sürdürmek” için kullandılar ve aynı zamanda, sevgililerinin (diğer erkeklerin) ölmesini gören erkeklerin düşmanla daha sert savaşmalarına neden olduğu bir durumda savaş alanında yararlı bulundu. Küçük adam veya çocuk (veya Eros’tan gelen ve bir yetişkine aşık olan çocuk anlamına gelen Yunanca kelime) yetişkin adama tanıtıldı (veya erastis de Eros’tan geliyor, ancak aşık olan adam anlamına geliyor. bir çocuk) ve yetişkin çocuğa onu baştan çıkarmak için hediyeler ve hatta para teklif eder ve diğer birçok erkekten onun öğretmeni olan ilk kişi olur. Eğlenceli gerçek; Bizans imparatorluğunun başkenti olan Roma, kelimenin tam anlamıyla diğer erkekleri yakışıklı veya çekici bulmak anlamına geliyor. Batı dünyası, bu günü, Antik Yunan’da kadınlara çocukmuş gibi davranarak kutluyor. Bu noktadan da dikkatinizi dağıtmayın; tüm batı dünyası büyük ölçüde Yunanlıların ve Romalıların düşünce tarzına dayanıyordu ve dünyanın geri kalanı büyük ölçüde Batı dünyasına dayanıyordu, bu yüzden kendinize “bu bok neden oluyor ??” diye sormayı bırakın.

… SnooEagles7000 tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Ordu dan kimler var. Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? . Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 113

2. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

3. Gümüşhane dan kimler var. Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? . Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , memo – 198

4. Merhabalar paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

5. Sinop dan kimler var. Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? . Selam web siteniz gerçekten güzel, şukuladım , hatice – 420

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden çok güzel, saolun , elif yılmaz – 112

7. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun 15-02-2021 01:28:18

8. Tekirdağ merkezden ben emin. Slm siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım 15-02-2021 01:43:24

9. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-02-2021 05:18:06

10. Burdur dan kimler var. Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? . Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 96

11. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Çanakkale dan kimler var. Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? . Selam paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 254

13. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 458

15. Bu konu : ” Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 434

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 34

17. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

18. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 15

20. Şanlıurfa merkezden ben . Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 29-03-2021 09:24:05

21. Kars dan kimler var. Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? . Selam paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 23

22. Bu konu : ” Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 129

23. Bu konu : ” Komplo konusunda Sevgililer Günü bilgisi yok mu? ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , ahmet – 307

24. Çankırı merkezden ben hatice. Slm sayfanız süper ötesi iyi, face de paylaştım 06-05-2021 23:57:59

25. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 11-05-2021 06:19:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link