Bu bir komplo değil – dar kafalılar için feragatnamem.

Çevremizde işler gergin ve burada bunun gibi denizaltılarda bile.

Bununla birlikte, hepimizin bir medeniyet olarak hayatımızın yalanlardan, stresten ve el altından kontrol edilmesinden kurtulmayı umduğumuzu hayal etmek isterim. Umut iyidir. Bazılarımız köşede bir şey olduğunu biliyoruz. Şimdi gülün, eğer yapabiliyorsanız … çünkü köşeyi dönünce, biz hazır değiliz.

GI Joe Plots hakkındaki bu makaleye göz atın ve eğer kendinizi hazır hissediyorsanız, öne çıkan şeyler hakkında yorum yapın. Benzer bağlantılarınız veya makaleleriniz varsa, bana ulaşın!

https://www.looper.com/162907/things-only-adults-notice-in-gi-joe/

Author

7 Comments

1. Amasya dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım , hatice – 21

2. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 239

3. Eskişehir dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, saolun , ali – 174

4. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 482

5. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 440

6. Aydın merkezden ben emin. Selam web sitesi süper ötesi güzel, sağolun 05-05-2021 09:07:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link