Bu bir komplo değil – dar kafalılar için feragatnamem.

Çevremizde işler gergin ve burada bunun gibi denizaltılarda bile.

Bununla birlikte, hepimizin bir medeniyet olarak hayatımızın yalanlardan, stresten ve el altından kontrol edilmesinden kurtulmayı umduğumuzu hayal etmek isterim. Umut iyidir. Bazılarımız köşede bir şey olduğunu biliyoruz. Şimdi gülün, eğer yapabiliyorsanız … çünkü köşeyi dönünce, biz hazır değiliz.

GI Joe Plots hakkındaki bu makaleye göz atın ve eğer kendinizi hazır hissediyorsanız, öne çıkan şeyler hakkında yorum yapın. Benzer bağlantılarınız veya makaleleriniz varsa, bana ulaşın!

https://www.looper.com/162907/things-only-adults-notice-in-gi-joe/

Author

32 Comments

1. Amasya dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım , hatice – 21

2. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler

3. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 239

4. Eskişehir dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, saolun , ali – 174

5. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 482

6. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 440

7. Aydın merkezden ben emin. Selam web sitesi süper ötesi güzel, sağolun 05-05-2021 09:07:29

8. Erzurum dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . selam arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, tebrikler , ahmet – 299

9. Aksaray merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, tebrikler 06-05-2021 17:27:01

10. Afyon dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 105

11. İstanbul dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . selam arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 421

12. Gaziantep merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın inanki iyi, teşekkürler 19-05-2021 12:43:35

13. Ankara merkezden ben banu. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-05-2021 21:33:49

14. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran edici, şukuladım

15. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, saolun , Gürbüz – 178

16. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 20

17. Nevşehir dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Mrb siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 183

18. Giresun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-06-2021 03:11:35

19. Aksaray dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , emin – 408

20. Selam herkese sayfanız valla hayran edici, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , hatice – 293

22. Antalya dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 451

23. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 315

24. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım 23-06-2021 05:22:07

25. Düzce dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 406

26. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle iyi, face de paylaştım , ali – 161

27. Bu konu : ” Komplo molası vermekte sorun yok ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 89

28. Bingöl dan kimler var. Komplo molası vermekte sorun yok . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, sağolun , mehmet – 434

29. Mersin merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 20:17:22

30. Aksaray merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım 11-07-2021 21:43:30

31. Isparta merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki iyi, sağolun 15-07-2021 11:06:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link