Big Pharma, milyonları öldürecek, dünya çapında ekonomileri çökertecek ve böylece milyonlar kazanabilecek yeni ortaya çıkan bir virüs üretmek için komplo mu kurdu? Hükümetler faturayı ödemek zorunda kalacak, sokağa çıkma yasağı milyarlarca işçinin “ofislere girme” etiğini yeniden incelemesine neden olacak mı? İnsan etkimizin çevreyi ne kadar önemli bir şekilde yok ettiğine yeniden odaklanabilmemiz için hava kirliliğini ve doğanın iyileşme şansına sahip olmasını sağlamak mı? Bid Pharma’nın milyonlar kazanmasına neden olan aşılar gibi pandemileri durdurmak için bilinen yöntemlerle vatandaşların sağlığı üzerinde kontrolü zorlamaya mı çalışıyorsunuz? Ve tekrar tekrar mide bulandırıcı…gerçekten bir komplo var mıydı? ve oyuncular kimlerdi? hangi sona?

Author

46 Comments

1. Aydın merkezden ben banu. Merhabalar sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım 17-07-2021 11:21:46

2. Şırnak dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 182

3. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 21

4. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 129

5. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 158

6. Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-07-2021 11:42:00

7. Erzurum merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, sağolun 17-07-2021 11:44:26

8. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 208

10. selamun aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, tebrikler

11. Selamın aleyküm sayfa valla iyi, teraziye tıkladım

12. Bayburt dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Aylin – 65

13. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Elazığ dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . Merhaba herkese siteniz harbiden mükemmel, sağolun , – 311

15. Ardahan merkezden ben Aylin. Mrb sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım 17-07-2021 12:01:54

16. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım 17-07-2021 12:02:04

17. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 134

19. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. Slm sayfanız inanki iyi, tebrikler , Aylin – 102

20. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 334

21. Eskişehir dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . Mrb bu web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 434

22. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler

23. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. Slm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 103

24. Şırnak merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım 22-07-2021 18:45:28

25. Isparta dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun , hatice – 56

26. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 164

28. Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

29. Şırnak dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 174

30. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, saolun , Emine – 140

31. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-08-2021 04:42:47

32. Ankara dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . Selam herkese sayfanız valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 38

33. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

34. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha billaha çok iyi, saolun 08-08-2021 18:34:28

35. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . Selam herkese sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 261

36. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 233

37. Sinop merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 23:53:41

38. İzmir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım 31-08-2021 19:15:27

39. Bu konu : ” Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 402

40. Ardahan dan kimler var. Komplo ne hakkında? Yoksa biri var mı? . Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 351

41. Siirt merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten valla hayran edici, face de paylaştım 06-09-2021 01:34:44

42. Osmaniye merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 07-09-2021 00:37:06

43. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-09-2021 03:41:37

44. Van merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım 19-09-2021 05:57:25

Write A Comment