Her zaman zaman zaman ortaya çıkan bazı siyasi skandallar var. Bilinenler Clinton’dan. Bence Hillary Clinton sık sık havaya uçuyor çünkü o başkanın karısıydı ve Clinton’ın kendileri çok fazla pislik yaptı. Eminim ki bazı pislikler yapmış ama hala görevde olan başka Kongre ve senatörler vardır. Pizzagate’den bahsetmekten hoşlanmıyorum çünkü çoğu zaman partilerinin yanlış yapamayacağına inanan insanların siyasi bir tartışmasına giriyor. Politiklerin bu tür davranışlarda bulunduğu fikrini destekleyen Pizzagate’i içermeyen herhangi bir komplo var mı? Dürüst olmak gerekirse, her iki taraftan da siyasi partilerin dahil olduğuna ve bu politikacılara hiçbir şey yapılmamasının gerçek nedeni olduğuna inanıyorum. Muhtemelen doğrudan müdahil olmayan, ancak müdahil olan diğer siyasileri tanıyanlar vardır ve orada kendi güvenlik ve emniyeti tehdidi nedeniyle orada siyasi kariyerini kaybetme tehdidi nedeniyle konuşmayacaklardır.

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 144

2. Gaziantep dan kimler var. Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? . Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 86

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? . Selam herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , banu – 104

4. Sakarya dan kimler var. Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, sağolun , Hasan – 61

5. Adana dan kimler var. Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? . Mrb bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler , emin – 119

6. Bu konu : ” Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? ” çok güzel. Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 469

7. Karabük merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 10-08-2021 04:32:11

8. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

9. Bu konu : ” Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun , ahmet – 442

10. Bu konu : ” Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 81

11. Bu konu : ” Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 203

12. Karaman merkezden ben ali. Mrb siteniz harbiden hayran edici, tebrikler 26-08-2021 20:38:23

13. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 237

15. Artvin merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 04-09-2021 09:06:30

16. Adana merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-09-2021 07:11:00

17. Bu konu : ” Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 295

18. Ağrı dan kimler var. Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? . Slm siteniz inanki iyi, face de paylaştım , banu – 221

19. Bu konu : ” Komplo olduğunu bildiğiniz en büyük kirli siyasi skandallardan bazıları nelerdir? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 450

20. Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, saolun 26-09-2021 13:33:48

21. Trabzon merkezden ben hatice. Slm sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım 27-09-2021 01:22:46

Write A Comment