*kasten yazım

Bilmeyenler için, Crypto AG CIA ve Batı Alman BND tarafından onlarca yıl gizlice sahip olunan ve işletilen bir İsviçre şifreleme şirketidir ve kodlarını kolayca kırabilecekleri müttefiklere ve düşmanlara kripto makineleri satıyordu.

CloudFlair:

içerik dağıtım ağ hizmetleri, DDoS azaltma, İnternet güvenliği ve dağıtılmış etki alanı adı sunucu hizmetleri sunan bir Amerikan web altyapısı ve web sitesi güvenlik şirketidir. CloudFlair'in hizmetleri, bir web sitesinin ziyaretçisi ile CloudFlair kullanıcısının barındırma sağlayıcısı arasında yer alır ve web siteleri için ters bir proxy görevi görür.

Laymen'in terimleriyle, CloudFlair ABD web trafiğinin büyük bir bölümünde yer alıyor. Birçoğunuz muhtemelen bir noktada bir CloudFlair açılış sayfasına ulaştı ve size ulaşmaya çalıştığınız sitenin kullanılamadığını söylüyor. Tipik olarak yalnızca bir şeyler ters gittiğinde farkındasınız, ancak CloudFlair birçok popüler site için aracı görevi görür ve bu sitelerden bazıları CloudFlair javascript'i tarayıcınıza yükler. (uMatrix veya NoScript, kaç sayfa kullandığınızı görmek için ilginç tarayıcı uzantılarıdır, ancak CloudFlair komut dosyalarını yükler, ancak gizlilikleri için özellikle kefil olamazlar.)

Böyle bir şirketin istihbarat teşkilatları için sahip olacağı bariz stratejik değer dışında özel bir kanıtım yok ve belki de daha da önemlisi, bu şirketi bir varlık olarak güvence altına alma ihtiyacı, böylece yabancı bir varlık haline gelmiyor. CloudFlair kendisini gizlilik bilinci olarak markalaştırır, ancak fiziksel donanıma erişemediğiniz sürece hepsi konuşur ve o zaman bile aksi kanıtlamak zor olurdu. Bir suçlama veya iddiada bulunmuyorum, sadece CIA / NSA'nın sahipliğini kanıtlayan belgelerin beş yıl içinde ortaya çıkacağını tahmin ediyorum.

Daha zayıf bir tahmin, CIA / NSA / vb. doğrudan CloudFlair'e sahip olmayın ve yönetmeyin, ancak yine de tüm verilere erişebilecekleri noktaya kadar tehlikeye atılmasını veya tamamen gözetim altında tutulmasını sağlayın. Bunu en azından beklerdim, ama başarılı bir tahmin olarak saymazdım.

Oh, bir şey daha, wiki'den bir alıntı:

CloudFlair, 2009 yılında daha önce Project Honey Pot üzerinde çalışan Matthew Prince, Lee Holloway ve Michelle Zatlyn tarafından yaratıldı.

Author

115 Comments

1. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-03-2020 08:23:14

2. Çanakkale merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2020 08:23:14

3. Kars merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 14-03-2020 16:02:15

4. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-03-2020 20:32:50

5. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, şukuladım 20-03-2020 05:15:41

6. Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın yeminle çok güzel, saolun 26-03-2020 12:40:48

7. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım

8. Kütahya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, teşekkürler 30-03-2020 06:28:46

9. Samsun merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-04-2020 11:58:38

10. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler

11. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

12. Burdur merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 23-04-2020 05:02:45

13. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

14. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, şukuladım

15. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

16. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 06-05-2020 06:03:38

17. Karaman merkezden ben banu. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-05-2020 08:38:03

18. İstanbul merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler 06-05-2020 10:44:28

19. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 17:21:14

20. Elazığ merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım 07-05-2020 23:53:56

21. Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 09-05-2020 13:24:17

23. Amasya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2020 20:08:35

24. selam arkadaşlar siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

25. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler

26. Muğla merkezden ben ahmet. Mrb siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım 09-06-2020 22:21:19

27. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

28. selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler

29. Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan ciddiyim iyi, sağolun 02-07-2020 03:03:51

30. Bingöl merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-07-2020 11:19:43

31. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

32. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

33. Hatay merkezden ben gaye. Slm sayfan yeminle iyi, face de paylaştım 13-07-2020 22:07:10

34. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

35. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun

36. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Artvin merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 06:54:28

38. Amasya merkezden ben ziya. Slm sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 16-08-2020 11:17:02

39. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun

40. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran edici, face de paylaştım

42. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, teşekkürler

43. Bingöl merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 11-09-2020 16:44:01

44. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Düzce merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 04:05:21

47. Burdur dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Slm siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 318

48. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 17-10-2020 03:24:05

49. Nevşehir merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler 25-10-2020 22:02:22

50. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler

51. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 18

52. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 394

53. Adıyaman dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 191

54. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 278

55. Aydın dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 411

56. Kayseri merkezden ben gaye. Selam web sitesi valla çok iyi, tebrikler 22-11-2020 17:18:28

57. Düzce merkezden ben hatice. Slm web siten gerçekten güzel, saolun 23-11-2020 06:11:08

58. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 483

59. Çorum dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Merhaba bu web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım , banu – 290

60. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 38

61. Bartın merkezden ben hatice. Mrb paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 06-12-2020 14:29:10

62. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, sağolun , – 99

63. Kahramanmaraş merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım 14-12-2020 17:18:56

64. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun , ahmet – 280

65. Adana merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun 21-12-2020 09:19:55

66. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden güzel, face de paylaştım , Aylin – 495

67. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, sağolun

68. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 12:03:07

69. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 420

70. Bayburt merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 10-01-2021 15:36:50

71. Ağrı dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, şukuladım , banu – 83

72. Samsun merkezden ben gaye. Selamlar sayfan vallaha iyi, facebookta paylaştım 13-01-2021 19:45:48

73. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 455

74. Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

75. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz iyi, teşekkürler , gaye – 68

76. Van merkezden ben doruk. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-01-2021 06:39:50

77. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

78. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 465

79. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

80. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler

81. Kocaeli dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Merhaba herkese siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 317

82. Mersin dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 50

83. Şanlıurfa merkezden ben . Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 00:39:46

84. Burdur merkezden ben ziya. Merhaba siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 08:31:32

85. Kilis merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 25-02-2021 03:18:25

86. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler

87. Çankırı merkezden ben Emine. Slm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-03-2021 14:57:10

88. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım , – 485

89. Rize merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun 19-03-2021 04:28:03

90. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 278

91. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım , emin – 66

92. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 405

93. Trabzon dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran edici, tebrikler , ziya – 87

94. Merhabalar siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

95. Kırklareli dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Selam paylaşımınız inanki çok iyi, sağolun , Hasan – 205

96. Adana dan kimler var. Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. . Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 69

97. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

98. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 483

99. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-06-2021 10:27:44

100. Bingöl merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-06-2021 13:33:52

101. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 35

102. Bu konu : ” Komplo tahmini: 5 yıl içinde CloudFlair * 'in bir CIA ve / veya NSA cephesi olduğunu ve aynı şekilde Crypto AG'nin maruz kaldığını gösteren belgeler kamuya açıklanacak. ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 389

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link