Büyük bir beyne sahip biri etkileşimli bir ortak takvim yapabilir mi, böylece hepimiz komplo kurdu ebeveynleri gelecekte olacak çılgın şeyler için tarihler ekleyebiliriz?

Şimdiye kadar, babam ABD hükümetini tahmin etti. bu yaz silahlarımızı almak, önümüzdeki birkaç yıl içinde hiper enflasyon, önümüzdeki birkaç yıl içinde komünizm vb.

Düşünüyorum conspiracycalendar.org wiki tarzı bir vibe ile? : D

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” komplo takvimi ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 15

2. Van dan kimler var. komplo takvimi . Selam web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 222

3. Bu konu : ” komplo takvimi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 385

4. Merhaba herkese web siteniz valla hayran edici, saolun

5. Tokat merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 05:33:45

6. Manisa merkezden ben memo. Slm paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım 13-03-2021 14:17:01

7. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

8. Uşak dan kimler var. komplo takvimi . Merhabalar paylaşım inanılmaz güzel, tebrikler , ahmet – 81

9. Bu konu : ” komplo takvimi ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 380

10. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

11. Bu konu : ” komplo takvimi ” çok güzel. Slm web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun , memo – 184

12. Iğdır merkezden ben ziya. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-04-2021 22:44:00

13. Bu konu : ” komplo takvimi ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 136

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link