Çok sayıda gönderisinin aslında anti-komplo olduğunu ve ayrıca modlardan birinin ön sayfa içeriğini doldurduğunu fark ettikten sonra denizaltıdan izin aldım. Bunu gördüm ve onlara shills diyen bir profauci gönderisine yorum yaptım ve anında yasaklandım. daha sonra gelen kutumda beni taciz ederek 3 mod arasında benimle dalga geçen bir mesaj yağmuru ile beni taciz ettiler.

titremeye dikkat edin. onlar aramızda

Author

19 Comments

1. İzmir dan kimler var. Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu . selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, tebrikler , doruk – 213

2. Merhaba paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, tebrikler , Hasan – 28

4. Bu konu : ” Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 353

5. Giresun dan kimler var. Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu . Selam herkese siten gerçekten güzel, şukuladım , gaye – 211

6. Adıyaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-01-2021 16:32:23

7. Elazığ dan kimler var. Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ali – 473

8. Bu konu : ” Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 268

9. Bu konu : ” Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 32

10. Bu konu : ” Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 285

11. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-02-2021 23:59:37

12. Sivas dan kimler var. Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu . Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 156

13. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan yeminle mükemmel, tebrikler

14. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 14-03-2021 02:13:17

15. Tunceli merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-03-2021 19:25:14

16. Muş dan kimler var. Komplo teorileri alt bölümü titreme ve taciz edici modlarla dolu . Selamlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 154

17. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link