Bir yıldır özellikle komplo teorileri hakkında bir podcast yapmak için can atıyorum çünkü ilgilendiğim bir şey ve üzerinde bölümler yapabileceğimiz çok şey var. Eğer ilgilenen biri olursa, yorum yapmaktan çekinmeyin veya bana bu konuda dingin çünkü ideal olarak bunu başka bir kişiyle birlikte ev sahibi olarak yapmak isterim. Dinlemekle ilgileniyorsanız, zil çalmakta özgürsünüz çünkü ilgimi ölçmek istiyorum, belli ki bunu yapan bir sürü youtuber var ama ben dinlemiyorken dinleyebildiğim için podcast’leri tercih ediyorum. bilgisayarın önünde veya telefonumun bir ekranında kilitlendi vb.

Author

67 Comments

1. Mrb bu web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

2. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. İzmir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler 06-09-2020 06:27:13

4. Balıkesir merkezden ben banu. Selam herkese siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 06:32:49

5. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, saolun

10. Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Niğde merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 22-09-2020 02:23:57

12. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 01-10-2020 05:50:14

14. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:15

16. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

17. Bursa merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 19:16:25

18. Konya merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz cidden güzel, saolun 25-10-2020 05:51:28

19. Yozgat dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 258

20. Selam herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Çankırı merkezden ben gaye. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-11-2020 10:56:05

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 306

23. Kayseri merkezden ben memo. Selam web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler 28-11-2020 13:31:50

24. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

25. Balıkesir dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 384

26. Bingöl dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . selamun aleyküm sayfa inan ki çok güzel, saolun , Emine – 94

27. Manisa dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 43

28. Erzincan merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 07:21:41

29. Kahramanmaraş dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 86

30. Yozgat merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:45:39

31. Gümüşhane merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa inan ki güzel, saolun 23-12-2020 05:31:32

32. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım 25-12-2020 22:19:51

33. Mersin merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 29-12-2020 00:41:57

34. Bu konu : ” Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden iyi, şukuladım , emin – 498

35. Aksaray dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Selam herkese web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 109

36. Uşak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten valla mükemmel, teraziye tıkladım 02-01-2021 03:21:14

37. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

38. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Gaziantep dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 364

40. Karaman merkezden ben mehmet. Selam sayfa gerçekten hayran edici, sağolun 14-01-2021 07:17:55

41. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

42. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun

43. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, saolun

44. Bu konu : ” Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 342

45. Bu konu : ” Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha iyi, tebrikler , hatice – 164

46. Bu konu : ” Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 233

47. Erzurum merkezden ben emin. Slm web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 12-02-2021 15:34:45

48. Kastamonu merkezden ben doruk. Mrb sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-02-2021 02:28:07

49. Yalova dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 208

50. Kırıkkale dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 265

51. Çorum dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler , banu – 22

52. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun

53. Kahramanmaraş dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Slm bu web sitesi vallaha güzel, saolun , doruk – 382

54. Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-03-2021 01:53:12

55. Muğla merkezden ben emin. Selam web siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-03-2021 09:02:40

56. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Mrb web siteniz inanki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 145

57. Uşak dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler , ziya – 114

58. Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

59. Bu konu : ” Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler , Aylin – 356

60. Selam herkese siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

61. Kırıkkale merkezden ben memo. Slm sayfan inan ki dikkat çekici, sağolun 17-04-2021 19:15:30

62. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

63. Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

64. Bu konu : ” Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım , memo – 365

65. Mersin dan kimler var. Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı? . Merhaba sayfanız gerçekten iyi, saolun , memo – 52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link