Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı?

Bir yıldır özellikle komplo teorileri hakkında bir podcast yapmak için can atıyorum çünkü ilgilendiğim bir şey ve üzerinde bölümler yapabileceğimiz çok şey var. Eğer ilgilenen biri olursa, yorum yapmaktan çekinmeyin veya bana bu konuda dingin çünkü ideal olarak bunu başka bir kişiyle birlikte ev sahibi olarak yapmak isterim. Dinlemekle ilgileniyorsanız, zil çalmakta özgürsünüz çünkü ilgimi ölçmek istiyorum, belli ki bunu yapan bir sürü youtuber var ama ben dinlemiyorken dinleyebildiğim için podcast’leri tercih ediyorum. bilgisayarın önünde veya telefonumun bir ekranında kilitlendi vb.

“Komplo teorileri hakkında bir podcast başlatmak isteyen var mı?” üzerine 17 yorum

1. İzmir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler 06-09-2020 06:27:13

2. Balıkesir merkezden ben banu. Selam herkese siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 06:32:49

3. Aydın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 01-10-2020 05:50:14

4. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:15

5. Bursa merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 19:16:25

Yorum yapın