Komplo teorileri ve aile

Daha fazla mı yoksa başka birinin ailesi bazı komplo teorilerine inandığın için deli olduğunu mu düşünüyor? Bugün JFK’nin Oswald tarafından nasıl öldürülmediğini ve CIA’nın Nikaragua ile bağları olan siyah topluluklara nasıl crack yerleştirdiğini ve bana 3 kafam varmış gibi baktıklarını açıkladım. Artık bir sohbete nokta bile koyamıyorum. Bazıları da ELI5’i memnun edebilir mi? Federal Rezerv neden kötü? Şimdiden teşekkürler.

“Komplo teorileri ve aile” üzerine 21 yorum

1. Gümüşhane dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . selam arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 418

2. Sakarya dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , banu – 143

3. Ağrı dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . Selam sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 56

4. Bu konu : ” Komplo teorileri ve aile ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, sağolun , emin – 462

5. Mardin dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 441

6. Aksaray dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 385

7. Bu konu : ” Komplo teorileri ve aile ” çok güzel. Mrb siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 188

8. Kırklareli dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun , ziya – 337

9. Bu konu : ” Komplo teorileri ve aile ” çok güzel. Selamlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 345

10. Adıyaman dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . Merhaba web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 461

11. Bu konu : ” Komplo teorileri ve aile ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 301

12. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 18:43:32

13. Bu konu : ” Komplo teorileri ve aile ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 248

14. Bu konu : ” Komplo teorileri ve aile ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 126

15. Bu konu : ” Komplo teorileri ve aile ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 147

16. Erzurum dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 474

17. Çanakkale dan kimler var. Komplo teorileri ve aile . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 64

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link