Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru …

Merhaba, komplo teorilerinde oldukça yeniyim ve bunlara yalnızca yaklaşık yarım yıl önce girdim. Michelle Obama’nın bir erkek komplo olduğunu gördüm ve buna inanıyorum, ancak son zamanlarda Hollywood’daki çoğu kadının aslında transseksüel / erkek olarak doğduğunu iddia eden bir komplo teorisine rastladım. Bu konuda araştırma yapan herhangi biri, bunun geçerliliğini kanıtlayabilir mi veya bana bunun ne kadar doğru olduğunu kendim için nereden bulabileceğimi gösterebilir mi?

Şerefe.

“Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru …” üzerine 47 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 03-09-2020 03:45:36

2. Yalova merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten valla mükemmel, twitter da paylaştım 03-09-2020 06:01:14

3. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 02:30:57

4. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 76

5. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 275

6. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 26

7. Denizli dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, saolun , ziya – 385

8. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 155

9. Nevşehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 23-11-2020 22:51:27

10. Samsun dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 48

11. Yalova dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Slm sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 152

12. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 104

13. Kocaeli dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 434

14. Bartın dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selam siteniz ciddiyim iyi, sağolun , Gürbüz – 131

15. Bingöl merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 08-12-2020 13:03:15

16. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 149

17. Bartın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-12-2020 11:05:36

18. Osmaniye dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selam siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 80

19. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 479

20. Çanakkale dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 149

21. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 143

22. Ağrı dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 140

23. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , doruk – 295

24. Tekirdağ dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , – 258

25. Niğde dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selamın aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 435

26. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 350

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link