Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru …

Merhaba, komplo teorilerinde oldukça yeniyim ve bunlara yalnızca yaklaşık yarım yıl önce girdim. Michelle Obama’nın bir erkek komplo olduğunu gördüm ve buna inanıyorum, ancak son zamanlarda Hollywood’daki çoğu kadının aslında transseksüel / erkek olarak doğduğunu iddia eden bir komplo teorisine rastladım. Bu konuda araştırma yapan herhangi biri, bunun geçerliliğini kanıtlayabilir mi veya bana bunun ne kadar doğru olduğunu kendim için nereden bulabileceğimi gösterebilir mi?

Şerefe.

“Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru …” üzerine 16 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 03-09-2020 03:45:36

2. Yalova merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten valla mükemmel, twitter da paylaştım 03-09-2020 06:01:14

3. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 02:30:57

4. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 76

5. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 275

Yorum yapın