Merhaba, komplo teorilerinde oldukça yeniyim ve bunlara yalnızca yaklaşık yarım yıl önce girdim. Michelle Obama’nın bir erkek komplo olduğunu gördüm ve buna inanıyorum, ancak son zamanlarda Hollywood’daki çoğu kadının aslında transseksüel / erkek olarak doğduğunu iddia eden bir komplo teorisine rastladım. Bu konuda araştırma yapan herhangi biri, bunun geçerliliğini kanıtlayabilir mi veya bana bunun ne kadar doğru olduğunu kendim için nereden bulabileceğimi gösterebilir mi?

Şerefe.

Author

59 Comments

1. Yozgat merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan valla mükemmel, tebrikler 08-08-2020 04:08:33

2. Çorum merkezden ben Aylin. Mrb sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 11-08-2020 05:13:27

3. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 16-08-2020 20:20:25

4. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, tebrikler

5. Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 03-09-2020 03:45:36

7. Yalova merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten valla mükemmel, twitter da paylaştım 03-09-2020 06:01:14

8. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 02:30:57

9. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

10. Van merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 17-09-2020 06:04:35

11. Isparta merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler 24-09-2020 10:19:51

12. Selamlar web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam sayfan cidden mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:22:34

14. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 76

15. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 275

16. Kayseri merkezden ben ali. Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 27-10-2020 18:36:29

17. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 26

19. Denizli dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, saolun , ziya – 385

20. Erzincan merkezden ben . Slm sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 11-11-2020 18:47:47

21. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 155

22. Nevşehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 23-11-2020 22:51:27

23. Samsun dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 48

24. Yalova dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Slm sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 152

25. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 104

26. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler

27. Kocaeli dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 434

28. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selam siteniz ciddiyim iyi, sağolun , Gürbüz – 131

29. Bingöl merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 08-12-2020 13:03:15

30. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Slm siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler 11-12-2020 01:16:34

31. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 149

32. Bartın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-12-2020 11:05:36

33. Osmaniye dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selam siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 80

34. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

35. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 479

36. Bolu merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, saolun 11-01-2021 22:12:32

37. Çanakkale dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 149

38. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 143

39. Ağrı dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 140

40. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , doruk – 295

41. Tekirdağ dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , – 258

42. Niğde dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selamın aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 435

43. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 350

45. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Slm sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 75

46. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, saolun , memo – 314

47. Tunceli merkezden ben hatice. Slm paylaşım inanki çok iyi, şukuladım 28-03-2021 08:11:37

48. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

49. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Mrb sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 330

51. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 110

52. Sivas merkezden ben ali. Selam web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun 02-05-2021 09:52:50

53. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım

54. Siirt dan kimler var. Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 64

55. Bu konu : ” Komplo teorilerinin derinliklerinde olanlar için soru … ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım , hatice – 1

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link