“Komplo” teorilerinin doğuşu

Yetkililere karşı herhangi bir teoriye bu “komplo” terimini kim tanıttı? O düz dünyadan ya da internetin ve eleştirel düşüncenin biraz yardımı ile gözden düşebilecek diğer basit saçmalık teorilerden bahsetmiyorum.

Seçkinler arasında pedofili, insan toplumunu dönüştürmede bir gündem adımı olarak covid, finansal seçkinler tarafından toplum programlaması, ABD’deki hemen hemen tüm eğlenceye sahip olma gibi garip bir tesadüf gibi görünen tüm teorilerden bahsediyorum ve diğerleri. Neden kimse sorgulamıyor? Bu terim, karar alma süreçlerinde bağımsız olmaya çalışanların itibarını sarsmak için oluşturulduğunda.

““Komplo” teorilerinin doğuşu” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” “Komplo” teorilerinin doğuşu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 98

2. Balıkesir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 06-02-2021 18:50:05

3. Sakarya merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-02-2021 18:50:10

4. Denizli dan kimler var. “Komplo” teorilerinin doğuşu . Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 353

5. Malatya merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-02-2021 19:06:08

6. Bu konu : ” “Komplo” teorilerinin doğuşu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 126

7. Aksaray dan kimler var. “Komplo” teorilerinin doğuşu . Slm siten inanki güzel, şukuladım , ali – 485

8. Bitlis dan kimler var. “Komplo” teorilerinin doğuşu . selam arkadaşlar sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 360

9. Antalya merkezden ben ziya. Selam herkese web siten gerçekten iyi, face de paylaştım 08-02-2021 01:23:10

10. Bu konu : ” “Komplo” teorilerinin doğuşu ” çok güzel. Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , – 424

11. Bayburt merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 22-02-2021 18:32:26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link