Birisi bana 4chan hakkında bir fikir verdi. Temelde onu çalıyorum, ama aynı zamanda kendi sanrısal ihanetimi de ekliyorum. Çok basit. Vax, alan kişileri, yani onu alacak kadar aptal olanları sterilize etmek (vakalarda da öldürmek) için tasarlanmıştır. Şimdiye kadar, kışkırtmak için yapılan tüm bok bizim (hakikatler) kuşkulu doğa, kasıtlı olarak yapılmıştır ve yapılacaktır. Ve şimdi, vax’ı alan insanlar aramızdaki daha az zeki olanlardır (ayrıca çoğunluk, uzun süre uygulanan şartlandırma yoluyla). Bu, nüfusun azalması için çok hızlı değil, acısız bir yöntemdir ve aynı zamanda az üreyen insanlar akıllı olanlardır. Anahtar kelime, az.

Hangi yarı bütününü çözer, “neden zeki insanları tutsunlar?” ikilem. Azınlık olduğumuz için, aptallar öldüğünde, biz ve gelecek nesillerimiz (çocuk isteyen / çocuk sahibi olanlar için) daha küçük olacağız ve böylece kontrol edilmesi daha kolay olacağız (çünkü biz küçülüyoruz). Ve daha kullanışlı olacağız. Ayrıca, zeki ve içe dönük olduğumuz için, çoğumuz muhtemelen çocukları istemiyoruz / istemeyeceğiz, çünkü onları bu kadar berbat bir dünyaya getirmek istemiyoruz / istemeyeceğiz. Eminim birçok başka nedenin yanı sıra, muhtemelen damar haklarımız için yorulmadan mücadele etmek gibi. Çünkü diğer hastalıklar, felaketler ve psyoplar ne olursa olsun, daha fazla sansür yoluyla bu gerçekleri aşağıda tutacaklar.

İşte orada var. Uzun oyun (AC [after covid]). Başlamak için bu dinamiği yerine getirmenin daha da uzun sürdüğü oyun üzerine inşa edildi (Zihinsel olarak savunmasızların ve onların çocuklarının söz konusu [B.C]). Ve söz konusu uzun oyun boyunca, özgürlüklerimizi sınırlandırmanın yeni yollarını empoze edecek ve tanıtacaklar (ve onu durdurmaya çalışan az sayıdaki bizden daha azına karşı savaşacaklar), böylece konu çocuklarımıza ulaştığında ve ya da çocukları, süper kontrol edilebilir olan istenen (küçük) miktar olacağız.

Sonra yine, bazılarımızdan beri olur gerçekten karşılık verin (özellikle nüfusun bariz bir şekilde azaldığına ve uyarılarımızın meyvelerine tanık olduktan sonra), böyle bir şeyin hiç sorunsuz çalışmamasını beklersiniz. Ama covid sorunsuz bir şekilde çalıştı mı? Hayır. Yine de bu kadar ileri gitmeyi başardı ve genel anlamda başarılı gibi görünüyor. Her neyse, bu teori muhtemelen süper genel bir reddit post sorta yolu dışında gerçekten işe yaramıyor. Ve göze batan olay örgüsündeki boşlukları mazur görün çünkü gerçekten düşünmek için fazla zamanım olmadı, çünkü bana bir 4chan posterinden ilham alarak çılgınca, küçük dakikalar içinde geldi. Ve ben de onu bırakmak istedim. Neyse, herhangi bir fikrin var mı? Ya da hakaret mi? Delik açmaktan ve / veya yedeklemekten çekinmeyin.

Author

28 Comments

1. Manisa dan kimler var. Komplo teorisi . Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 279

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 296

3. Erzincan dan kimler var. Komplo teorisi . Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, saolun , mehmet – 437

4. Merhabalar sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

6. Bitlis merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, saolun 18-05-2021 14:26:09

7. Merhaba siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım

8. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2021 23:59:39

9. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 29

12. Niğde dan kimler var. Komplo teorisi . Selam sayfa ciddiyim çok güzel, saolun , memo – 355

13. Samsun merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 02-06-2021 13:02:58

14. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler , emin – 422

15. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 158

16. Kırşehir merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 09-06-2021 13:41:55

17. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım , ziya – 354

18. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz güzel, şukuladım , hatice – 192

19. Muş merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, teşekkürler 16-06-2021 10:43:07

20. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 246

21. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 16:19:54

22. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 265

23. Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-07-2021 02:47:06

24. Burdur dan kimler var. Komplo teorisi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 271

25. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 27

26. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-07-2021 19:34:22

27. Bu konu : ” Komplo teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , memo – 116

28. Selam herkese siten valla çok güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link