Orada binlerce komplo teorisi videosu varken “komplo teorisi tam film” adlı youtube videosunu sildiklerini öğrendim, bu video 4 saat uzunluğundaydı, neredeyse bitirdim ve sahip olduğum en iyi şeylerden biriydi gördüğüm

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” komplo teorisi filmi silindi ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 239

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” komplo teorisi filmi silindi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 89

3. Bitlis merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 03-04-2021 00:14:51

4. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

5. Denizli dan kimler var. komplo teorisi filmi silindi . Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 315

6. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bilecik dan kimler var. komplo teorisi filmi silindi . Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ali – 260

8. Selam herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” komplo teorisi filmi silindi ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 440

10. Bu konu : ” komplo teorisi filmi silindi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , memo – 242

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link