Birincisi, bu aşılara karşı bir yazı değildir, aşılar doğru kullanıldıklarında amaçlarına sahiptirler ve bileşim, bir patentin verilmesi için yeterince farklı olması için bok eklenmeden iyi bilinir.

Bununla birlikte, bu ölçeğin ilk kez tıbbi olarak gerçekleşmediğini söyledi. Belirli alanlarda aşı kullanımını izleyebilir miyiz? Wuhan'daki domuz gribi gibi mi? Belki aynı ürün Güney Kore ve İtalya'da kullanıldı?

Yolcu gemisine gitmek için aşı almak gerekir mi? Son noktadan emin değilim, eğer burada birisi bir yolcu gemisinde seyahat ettiyse, aşı almak zorunda mıydınız?

Sadece bu salgın için vaka farkını açıklamaya çalışan bir teori

Author

136 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Adana merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-03-2020 04:22:20

3. İstanbul merkezden ben Aylin. Mrb siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 13-03-2020 00:35:21

4. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler

5. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

6. Mrb paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

7. Merhaba herkese web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım

8. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

10. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, sağolun 24-03-2020 06:50:07

11. Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-03-2020 17:58:49

12. Sinop merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-03-2020 22:02:21

13. Samsun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım 25-03-2020 03:05:32

14. Ardahan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-03-2020 14:36:46

15. selam arkadaşlar sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım

16. Muş merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, şukuladım 05-04-2020 04:39:55

17. Sivas merkezden ben ali. Selam paylaşım valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-04-2020 02:12:12

18. Amasya merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-04-2020 11:17:32

19. Muğla merkezden ben banu. Mrb paylaşım inanılmaz mükemmel, tebrikler 08-04-2020 22:42:40

20. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım

21. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

22. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 16-04-2020 14:15:41

23. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun

24. Muş merkezden ben mehmet. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, tebrikler 23-04-2020 05:03:33

25. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

27. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2020 12:44:41

28. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

29. Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-05-2020 00:23:39

32. Rize merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler 10-05-2020 18:49:24

33. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 12-05-2020 21:54:21

34. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

35. Antalya merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın vallaha iyi, sağolun 14-05-2020 17:52:06

36. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-05-2020 04:14:17

37. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-06-2020 19:23:47

38. Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-06-2020 06:59:45

39. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

41. Rize merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, saolun 18-06-2020 18:11:25

42. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 20-06-2020 03:47:33

43. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, saolun 28-06-2020 00:12:44

44. Karabük merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 29-06-2020 04:50:43

45. Diyarbakır merkezden ben banu. Slm web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 05-07-2020 20:12:23

46. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

47. Slm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

48. selamun aleyküm paylaşım cidden iyi, face de paylaştım

49. Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten vallaha billaha güzel, tebrikler 24-07-2020 12:31:57

50. Iğdır merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 01-08-2020 07:04:07

51. Elazığ merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 02:03:39

52. Burdur merkezden ben gaye. Slm sayfa inanki mükemmel, teşekkürler 06-08-2020 23:40:03

53. Çorum merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-08-2020 02:26:30

54. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

55. Iğdır merkezden ben ali. Merhabalar sayfan vallaha iyi, teraziye tıkladım 18-08-2020 00:19:37

56. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

57. Bayburt merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-09-2020 14:07:39

58. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

59. Malatya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 06-09-2020 10:52:27

60. Çankırı merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 09-09-2020 01:52:38

61. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 13-09-2020 11:39:31

62. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

63. Yalova merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 04:54:46

64. Slm web siten valla hayran edici, facebookta paylaştım

65. Ardahan merkezden ben ali. selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, saolun 29-09-2020 13:44:37

66. Mrb paylaşımınız harbiden çok iyi, teşekkürler

67. Selam bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

68. Slm web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

69. Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun

70. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 71

71. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

72. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-11-2020 22:15:34

73. Isparta dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , Aylin – 249

74. Konya dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 285

75. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ali – 476

76. Muş dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Merhaba paylaşımın inanki güzel, saolun , ali – 325

77. Yalova dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 121

78. Sinop dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Selam siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 73

79. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, sağolun 24-11-2020 18:38:21

80. Düzce dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Slm sayfanız inan ki dikkat çekici, şukuladım , hatice – 171

81. Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

82. Bartın dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Mrb web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , gaye – 265

83. Selamlar paylaşım inanki iyi, linkedinde paylaştım

84. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

85. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, teşekkürler

86. Kütahya merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi inanki çok güzel, sağolun 21-12-2020 17:09:36

87. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım 21-12-2020 20:19:45

88. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 152

89. Tunceli dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 427

90. Niğde dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Slm sayfanız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , memo – 183

91. Ağrı dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Selam sayfanız inanki dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 135

92. Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, face de paylaştım

93. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden mükemmel, saolun , ali – 306

94. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Slm siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 207

95. Rize merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sağolun 27-01-2021 16:36:30

96. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 14:03:02

97. Tokat dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , hatice – 164

98. Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

99. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki çok güzel, sağolun , emin – 462

100. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki iyi, şukuladım , ali – 364

101. Samsun merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun 28-02-2021 12:27:41

102. selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

103. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

104. Tokat dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Selam paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 178

105. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 16-03-2021 16:27:01

106. Samsun merkezden ben Hasan. Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 19:18:10

107. Burdur dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , memo – 291

108. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun , memo – 4

109. Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

110. Çankırı dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Selamlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 205

111. Kocaeli merkezden ben ali. Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 07-04-2021 01:59:48

112. Kırıkkale dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Mrb paylaşım gerçekten hoşuma gitti, saolun , mehmet – 369

113. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler 08-04-2021 10:34:47

114. Uşak dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Selam web siteniz yeminle güzel, tebrikler , ali – 357

115. Isparta dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, saolun , Hasan – 36

116. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

117. Çanakkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, saolun 28-04-2021 08:43:37

118. Merhabalar siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım

119. Şanlıurfa merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 07:46:05

120. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Selam bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 40

121. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 62

122. Afyon dan kimler var. Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir . Selamlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 425

123. Karaman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-05-2021 05:39:31

124. Bu konu : ” Komplo teorisi: Koronavirüs salgını, örneğin domuz gribi gibi geçmiş aşılamanın bir sonucu mu? Bu, kötü aşı gruplarını takiben bazı bölgelerde salgınların lokalizasyonunu açıklayabilir ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , memo – 312

125. Zonguldak merkezden ben ziya. Merhaba sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım 07-06-2021 14:11:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link