Kategoriler
Genel

Komplo Teorisi: Kuzey Kore koronavirüs yarattı

Sadece sahip olduğum rastgele bir düşünce. Geçtiğimiz Aralık ayından Ocak ayına kadar, Kore hükümeti Kim Jong Un'un dağda beyaz bir ata binerek büyük bir kararın ya da gelecek büyük bir şeyin işareti olarak büyük bir anlaşma yaptı. Tabii ki, herkes bunun füze fırlatılması nedeniyle nükleer bir şey anlamına geldiğini varsaydı, ancak bunun anlamına gelmesi mümkündür.

Dünya Kim’in nükleer programını izleyip değerlendirip durdurmaya çalışırken, NK bu virüsü bir laboratuvarda kolayca geliştiriyor, test ediyor ve muhtemelen insanlara karşı aşı yapıyor olabilirdi. Kuzey Kore, Çin'de bir restoran zinciri de dahil olmak üzere birçok farklı ülkeyle yabancı bir işçi programına sahiptir. Virüsün bu kuruluşlardan herhangi birine kaçırılmış ve yayılmış olması mümkündür. Ve elbette, Çin inanılmaz derecede büyük nüfusu ve o zamanlar seyahat yasakları olmadığı için başlamak için en mantıklı. Uzun bir kuluçka dönemi varsa (sanırım biri 24 gün dedi), bu daha da mantıklı.

Bu, NK'nın uluslararası olarak kimyasal savaşı ilk kez kullanması anlamına gelmez. Kim Jong Un'un kardeşini, yasaklı bir sinir ajanı kimyasalıyla zehirleyerek nasıl çıkardığına bakın. Ve bunu yapmaları tamamen yeni bir şeydi – kimyasal maddeyi ona saldırırken öldürücü olmayan diğer iki kimyasaldan karıştırmak. Eğer NK koronavirüs yaratıp serbest bırakırsa, tespit edilmekten kaçınmak için ayrı parçalara gelebilir ve Çin'de toplanmış olabilir (kimse onu aramazdı).

Birinci dalga geçen Aralık ayında fırlansaydı, ikinci dalga Kuzey Kore'den ihraç edilen yabancılar olabilir. Herhangi bir şey varsa, uçakta enfekte olabilirler ve (uzun bir kuluçka dönemi varsa ve kendi ülkelerinde zaten virüs vakaları varsa), onu evde yakalamış gibi görünecek ve daha panik yayacaktı.

Sadece rastgele düşüncelerim.

“Komplo Teorisi: Kuzey Kore koronavirüs yarattı” için 16 yanıt

Erzincan merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-02-2020 21:59:57

Edirne merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 28-02-2020 23:07:27

İstanbul merkezden ben ali. Slm paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 29-02-2020 04:25:55

Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2020 10:10:37

Şırnak merkezden ben banu. Selam web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım 04-03-2020 07:00:23

Karaman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 09-03-2020 17:39:35

Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun 13-03-2020 01:03:41

Isparta merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım 17-03-2020 21:04:37

Ardahan merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-03-2020 02:32:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir