Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı?

Yanılıyor olabilirim, ancak “Büyük Sıfırlama” nın sadece komplo teorisyenleri tarafından seçkinlerin ekonomik etkiyi pekiştirme ve küresel nüfusu boyun eğdirme planına atıfta bulunarak kullanılan bir terim olduğunu, Richard Florida’nın 2011 kitabından önce bile belirsiz bir şekilde hatırlıyorum “Büyük Sıfırlama: Kaza Sonrası Ekonomi Yaşama ve Çalışma Şeklimizi Nasıl Değiştirecek“. Şüphecileri anti-entelektüel, sağcı paranoyaklar olarak görmezden gelerek WEF’i kapsayan makaleler tarafından arama sonuçları doygun hale getirildiğinden, 2020’den önce bu konuda çevrimiçi bir şey bulmak benim için zor.

“Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı?” üzerine 17 yorum

1. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım 11-01-2021 15:47:46

2. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 15:47:54

3. Yozgat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, sağolun 11-01-2021 16:14:55

4. Tunceli merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-01-2021 18:18:27

5. Adana dan kimler var. Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı? . Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 411

6. Bu konu : ” Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 136

7. Bu konu : ” Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 319

8. Konya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 13-01-2021 16:38:04

9. Siirt dan kimler var. Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı? . Selam herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 232

10. Bu konu : ” Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 491

11. Bu konu : ” Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 345

12. Van merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 13-02-2021 11:02:11

13. Bu konu : ” Komplo teorisi topluluğunun sözlüğünde “Büyük Sıfırlama” nın ilk ne zaman ortaya çıktığını tam olarak hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 108

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link