Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz.

İstediğiniz tüm yıkıcı çöpleri gönderin. Her gün bana James Fields gibi olacağımı söyleyen mesajlar gönder. Bunu çok komik buluyorum. Siz salaklar bana dokunma yeteneğiniz olsaydı, yapardınız. Reklamını yapmazsın. Siz palyaçolardan kimse korkmuyor.

“Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz.” üzerine 47 yorum

1. Bayburt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun 20-09-2020 10:56:42

2. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 28-09-2020 21:01:18

3. Amasya merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:17:12

4. Kütahya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:01

5. Malatya dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 11

6. Manisa dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Slm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 64

7. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 194

8. Tokat dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Selam siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 30

9. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden çok güzel, tebrikler , memo – 164

10. Adana merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-11-2020 08:02:41

11. Amasya dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Merhabalar sayfa cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 364

12. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 424

13. Burdur dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Mrb sayfan cidden güzel, saolun , Emine – 449

14. Kilis dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 26

15. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 240

16. İzmir merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-01-2021 13:02:23

17. Kırklareli dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 457

18. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 42

19. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 90

20. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 468

21. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 498

22. Ankara dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Selamlar sayfa ciddiyim iyi, şukuladım , banu – 387

23. Bartın merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 12-02-2021 18:35:25

24. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım , ziya – 50

25. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , banu – 242

26. Bingöl dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Selamlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 101

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link