Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz.

İstediğiniz tüm yıkıcı çöpleri gönderin. Her gün bana James Fields gibi olacağımı söyleyen mesajlar gönder. Bunu çok komik buluyorum. Siz salaklar bana dokunma yeteneğiniz olsaydı, yapardınız. Reklamını yapmazsın. Siz palyaçolardan kimse korkmuyor.

“Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz.” üzerine 17 yorum

1. Bayburt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun 20-09-2020 10:56:42

2. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 28-09-2020 21:01:18

3. Amasya merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:17:12

4. Kütahya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:01

5. Malatya dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 11

6. Manisa dan kimler var. Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. . Slm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 64

7. Bu konu : ” Komplo teorisi – Yenilgilerinin kaçınılmaz olduğunu bilen dezenformasyon dalgalanmaları aniden vites değiştirdi ve ince şiddet tehditlerine dönüştü. Şerefe arkadaşlar! Kaybettin! Siz eziklerden kimse korkmaz. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 194

Yorum yapın