“Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz?

Birkaç teklif:

1. Her zaman kaynaklarınızı kontrol edin ve metninizde bunlardan bahsedin. Kaynağınız çılgınca bir spekülasyonsa, bunu kabul edin.

2. Kelimelerde çok hassas olun. “Demokratlar pedodur” demeyin. Tony Podesta’nın evinde pedo sanatı olduğunu söyle.

3. Kötü teorilere karşı konuşun. Corona virüsü muhtemelen laboratuvardan değil yarasadan geldi. Basit ve doğal bir açıklaması var. En azından bunu kabul et.

4. Onların klişesine dönüşmeyin. Sağlıklı beslenin, egzersiz yapın ve biraz temiz hava alın. Akademisyenlerden, özellikle bilim adamlarından bilgi alın ve saygın bilgilerinizi forumlarda aldığınız spekülatif bilgilerle karıştırın.

5. Kendi platformlarınızda yüksek kaliteli çalışmalar yayınlayın. Açıkçası, herkese bir kitap yazmasını ve yayınlamasını söylemek istiyorum. Nerede yayınlarsanız yayınlayın – üzerinde archive.org veya bir sel veya her neyse. İçeriğinizi barındırmak için sosyal medyaya güvenmeyin. Muhtemelen bir noktada sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. (bu nedenle not almayı ve ilginç multimedya içeriğini yerel olarak kaydetmeyi de unutmayın – reddit sizi bir noktada hayal kırıklığına uğratacaktır)

Gazeteciler ve akademik “uzmanlar” tarafından yapılan sert suçlamaların ortasında, itibarımızı kurtarmak için benim 5 adımlı programım bu. Hepinize iyi şanslar ve aklı başında ve nazik olun! Hepimiz yabancıların nezaketiyle yaşıyoruz.

““Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz?” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” “Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 500

2. Bartın dan kimler var. “Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz? . selamun aleyküm sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 150

3. Bu konu : ” “Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 262

4. Bu konu : ” “Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 38

5. Bu konu : ” “Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz? ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 356

6. Bu konu : ” “Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 8

7. Kayseri merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 02:31:51

8. Bu konu : ” “Komplo teorisyeni” bir hakaret haline geldi. Bunu nasıl düzeltebiliriz? ” çok güzel. Selam siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 401

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link