Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor?

Komplo teorisi terimi, temel mantığı anlayamayanlar tarafından bilim karşıtı olarak kabul edilir. Bunu söylüyorum çünkü onlar, özellikle güncel olaylara bakarken, kendilerini anlamadıklarında komplo teorisyenlerine karşı koymak için sıklıkla argumentum ad verecundiam veya argumentum ad numeram kullanıyorlar.

Kendimi bir referans olarak kullanmaya dayanarak, komplo teorisyenlerinin bazı veya hatta birçok fikir hakkında yanılsalar da, görüşlerini güncellemeye nüfusun çoğunluğundan daha açık olduklarını ve böylece onları daha iyi bilim adamları haline getirdiklerini iddia ediyorum. Aslında yanlış olmak önemlidir çünkü bu, daha iyi bir anlayışa sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Bilmemiz gereken her şeyi asla bilemeyeceğiz.

Teorilerimden biri, bu fenomenin doğrudan otoriteye bağlı olmasıdır. Devlet otoritesi tarafından yetki ve özel ayrıcalık verilen üniversitelerin otoritesi. Bence insanlar bilim adamı değillerse bilim yapamayacaklarına gerçekten inanabilirler ve bu, birileri onlara ne yapmaları gerektiğini söylemeden çalışabilme yeteneklerini baltalıyor. Bu blog, bu fikri çok iyi kapsıyor. bilim-bilimcilik-ve-yeterlilik

Hiç bir şekilde komplo teorisyeni olmayan iyi bir “bilim insanı” ile tanıştın mı?

“Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor?” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? ” çok güzel. Selam paylaşım inanki iyi, şukuladım , elif yılmaz – 249

2. Trabzon dan kimler var. Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? . Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 258

3. Denizli dan kimler var. Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? . Selam siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 330

4. Çanakkale merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım 01-01-2021 00:33:13

5. Burdur merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-01-2021 10:10:45

6. Bu konu : ” Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, şukuladım , ali – 456

7. Sinop dan kimler var. Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? . Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, saolun , ziya – 431

8. Giresun dan kimler var. Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? . Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 309

9. Batman merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-01-2021 12:37:23

10. Muğla dan kimler var. Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 66

11. İstanbul dan kimler var. Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sağolun , emin – 130

12. Ağrı dan kimler var. Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım , doruk – 19

13. Niğde dan kimler var. Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? . Merhaba sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 240

14. Bu konu : ” Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, sağolun , gaye – 278

15. Bu konu : ” Komplo teorisyeni daha iyi bilim pratiği mi yapıyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 9

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link