Sözde bir komplo teorisyeni olarak, aşılara ve benzeri konulara karşı konuştuğum zamanlarda yoluma çıkan bir sürü komplo teorisine sahiptim.

Bunlar akla geliyor:

Ücretli Rus Troll

Alternatif tıp propagandası.

Kötü, yozlaşmış doktor (örneğin Andrew Wakefield).

Anti Vax çıkar çatışması – Anti vaxxer’lar teorilerinden milyonlar kazanıyor.

Anti aşı doktoru şimdi alternatif tıbbi ürünlerinden ve sağlık cazibesinden banka yapıyor.

Bunu her zaman duyarsınız.

GSK ile çıkar çatışması yaşayan Brian Deer (Andrew Wakefield’e karşı karalama kampanyası başlatan adam) gibi birinin peşine düştüğümde ve editörü tarafından Pazar Saatlerinde MMR Andrew Wakefield hikayesini abartması söylendi. Ya da aşılar hakkında makaleler ve kitaplar yazması için milyonlar kazanan Dr. Peter Hotez’in peşinden gidiyorum ve bu çıkar çatışmalarına işaret ediyorum. Bir komplo düşünürü olarak kabul ediyorum, ancak diğerleri Andrew Wakefield veya aşılara karşı çıkan herhangi bir doktor hakkında aynı şeyi söylerse, onlar mantıklı bir gerçeği konuşmacı olarak kabul edilir …

Author

3 Comments

1. Bu konu : ” Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 343

2. Hatay dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 427

3. Bursa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-04-2021 12:39:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link