Sözde bir komplo teorisyeni olarak, aşılara ve benzeri konulara karşı konuştuğum zamanlarda yoluma çıkan bir sürü komplo teorisine sahiptim.

Bunlar akla geliyor:

Ücretli Rus Troll

Alternatif tıp propagandası.

Kötü, yozlaşmış doktor (örneğin Andrew Wakefield).

Anti Vax çıkar çatışması – Anti vaxxer’lar teorilerinden milyonlar kazanıyor.

Anti aşı doktoru şimdi alternatif tıbbi ürünlerinden ve sağlık cazibesinden banka yapıyor.

Bunu her zaman duyarsınız.

GSK ile çıkar çatışması yaşayan Brian Deer (Andrew Wakefield’e karşı karalama kampanyası başlatan adam) gibi birinin peşine düştüğümde ve editörü tarafından Pazar Saatlerinde MMR Andrew Wakefield hikayesini abartması söylendi. Ya da aşılar hakkında makaleler ve kitaplar yazması için milyonlar kazanan Dr. Peter Hotez’in peşinden gidiyorum ve bu çıkar çatışmalarına işaret ediyorum. Bir komplo düşünürü olarak kabul ediyorum, ancak diğerleri Andrew Wakefield veya aşılara karşı çıkan herhangi bir doktor hakkında aynı şeyi söylerse, onlar mantıklı bir gerçeği konuşmacı olarak kabul edilir …

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 343

2. Hatay dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 427

3. Bursa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-04-2021 12:39:21

4. Selam paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım

5. Eskişehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, saolun 30-04-2021 19:30:53

6. Niğde merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, saolun 01-05-2021 14:34:38

7. Hatay dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 306

8. İstanbul dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , doruk – 423

9. Yozgat dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler , – 63

10. Niğde dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . Merhabalar sayfa inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 22

11. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

12. Antalya dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, tebrikler , Hasan – 126

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 03-06-2021 17:33:27

15. Sakarya dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . Selam bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , banu – 410

16. Karaman dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 26

17. Yozgat merkezden ben emin. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-07-2021 06:20:12

18. Zonguldak dan kimler var. Komplo teorisyeni olarak kabul edilen kim, hangi komplo teorisine dayanıyor? Evet öyle. . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 116

19. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

20. Selam siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

21. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link