Bugünlerde özellikle alakalı bulduğum iki şarkı:

https://www.youtube.com/watch?v=t99LQ3zo8DU

Gerçekten neler olup bittiğini bildiğinizi mi sanıyorsunuz? Kendi evinizde koşabilecekleri yasaları çıkarıyorlar Dizüstü bilgisayarınızda, TV’nizde ve iPhone’unuzda kameralar Pil çıkmıyor, bu her zaman gülümsüyor ve peynir demek, evet **** Sana üç yıl önce izleyenler hakkında söylemiştim sanaMikroçipi almayacaksan para kazanamazsınBu bir komşu için güzel bir gün değil, Bay Rodgers değilBu pisliklerin özgürlüğümüzü ve haklarınızı çalmasına izin vermeyinİpleri kim çekiyor? Kim zar atıyor, kararları kim veriyor ve dövüşü kim başlatıyor? İki kere düşün

Kehanet.

Ve tüm zamanların en sevdiğim komplo teorisyen şarkısı:

https://www.youtube.com/watch?v=22l1sf5JZD0

Bütün şarkı bir mücevher. Ama bugün benim için en ileri görüşlü nokta aslında müzik videosunun kendisinde. Herkesin insandışılaştırmayı, susturmayı, halkı susturmayı sembolize etmek için maskelenmiş olduğuna dikkat edin.

Ayrıca, her iki şarkının da partizan olmayan doğasını takdir ediyorum.

BOB: “Demokrat değil ve FAR’a göre cumhuriyetçi değilim”

Lupe sol ve sağdaki insanlara seslenir. Bilmiyorsanız, aslında Obama’nın açılışında sahne alması istendi. Gizli servis tarafından sürüklenene kadar durmadan BU şarkıyı (Asla Söylemediğim Kelimeler) çaldı.

https://www.youtube.com/watch?v=2zznN_fX-6o

Author

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 07-04-2021 23:54:21

2. Bu konu : ” Komplo Teorisyeni Şarkıları ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 470

3. Bu konu : ” Komplo Teorisyeni Şarkıları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım , ahmet – 94

4. İzmir dan kimler var. Komplo Teorisyeni Şarkıları . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 263

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Komplo Teorisyeni Şarkıları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 499

6. Slm web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

7. Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-04-2021 10:27:38

8. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 10-04-2021 04:05:27

9. Batman merkezden ben . Selamlar paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım 10-04-2021 11:21:41

10. Bu konu : ” Komplo Teorisyeni Şarkıları ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 152

11. Iğdır dan kimler var. Komplo Teorisyeni Şarkıları . Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 224

12. Zonguldak merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2021 15:59:09

13. Bartın dan kimler var. Komplo Teorisyeni Şarkıları . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 397

14. Selam bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

15. Kırklareli dan kimler var. Komplo Teorisyeni Şarkıları . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 83

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo Teorisyeni Şarkıları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 259

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Komplo Teorisyeni Şarkıları ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 409

18. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, tebrikler

19. Edirne dan kimler var. Komplo Teorisyeni Şarkıları . selam arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , – 11

20. Gaziantep merkezden ben doruk. Slm web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 24-05-2021 04:55:41

21. Mrb paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Komplo Teorisyeni Şarkıları ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 500

23. Iğdır dan kimler var. Komplo Teorisyeni Şarkıları . Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 119

24. Bilecik dan kimler var. Komplo Teorisyeni Şarkıları . selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 2

25. Bayburt dan kimler var. Komplo Teorisyeni Şarkıları . Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler , banu – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link