Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı?

Bu gönderi uygun değilse lütfen kaldırın! Bunu birkaç gündür düşünüyordum, bu yüzden sorayım 🙂

İyi bir komplo teorisini seviyorum (JFK, Uzaylılar, 9/11 – hepsi). Son zamanlarda Covid aşısının etrafında çok fazla komplo vızıltı görüyorum (teknik olarak bir aşı olmadığını biliyorum). Bahsettiğim, nüfus kontrolü ile ilgili komplo. Söylentiye göre, aşıyı alanlar filtrelenenler, yan etkilerden hastalanmış ve ölmüş kişilerdir. Şimdi, sadece buraya tükürmek, ama onları ayıklamaları daha mantıklı olmaz mıydı? karşısında aşı almak? Elbette hükümet “önerileri” ile daha uyumlu olanları tutmayı tercih eder ve birçok insan komplo teorisyenlerini deli olarak görür, bu yüzden bu insanlardan kurtulmaları DAHA mantıklı olmaz mı?

“Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı?” üzerine 6 yorum

1. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 47

2. Isparta dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . Selamlar siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 228

3. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 303

4. Ankara dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, tebrikler , doruk – 422

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link