Bu gönderi uygun değilse lütfen kaldırın! Bunu birkaç gündür düşünüyordum, bu yüzden sorayım 🙂

İyi bir komplo teorisini seviyorum (JFK, Uzaylılar, 9/11 – hepsi). Son zamanlarda Covid aşısının etrafında çok fazla komplo vızıltı görüyorum (teknik olarak bir aşı olmadığını biliyorum). Bahsettiğim, nüfus kontrolü ile ilgili komplo. Söylentiye göre, aşıyı alanlar filtrelenenler, yan etkilerden hastalanmış ve ölmüş kişilerdir. Şimdi, sadece buraya tükürmek, ama onları ayıklamaları daha mantıklı olmaz mıydı? karşısında aşı almak? Elbette hükümet “önerileri” ile daha uyumlu olanları tutmayı tercih eder ve birçok insan komplo teorisyenlerini deli olarak görür, bu yüzden bu insanlardan kurtulmaları DAHA mantıklı olmaz mı?

Author

38 Comments

1. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 47

2. Isparta dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . Selamlar siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 228

3. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 303

4. Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. Ankara dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, tebrikler , doruk – 422

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 32

7. Merhaba web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 233

9. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, sağolun , ali – 158

10. elif yılmaz Reply

Slm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

11. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, tebrikler

12. Aksaray dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 299

13. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımın cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 162

15. Niğde merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, tebrikler 12-04-2021 12:32:06

16. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . Merhabalar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 237

17. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 211

18. Adıyaman merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler 21-04-2021 08:18:00

19. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Tunceli merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 08:09:51

21. Gürbüz Reply

Merhabalar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

22. Bursa dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , emin – 343

23. Hakkari merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 10-05-2021 13:34:03

24. Çanakkale dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 137

25. Erzurum merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 05-06-2021 11:03:28

26. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 147

27. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 70

28. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun , hatice – 238

29. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın valla hayran edici, twitter da paylaştım

30. Kastamonu dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 254

31. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 392

32. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-06-2021 20:09:49

33. Yalova merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım 12-07-2021 10:49:07

34. Ardahan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun 14-07-2021 16:52:18

35. Bu konu : ” Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 244

36. Kastamonu dan kimler var. Komplo Teorisyenleri covid vax’a karşı, “aşı” alan birinin yerine sizi filtrelemeleri daha mantıklı olmaz mıydı? . selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 295

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link